17.11.2017 22:37

Hyundai Motorsport zabojuje o umístění na stupních vítězů.

Rallye Německo
Hyundai Motorsport zabojuje o umístění na stupních vítězů

Hyundai Motorsport bude od 16. do 19. srpna 2018 usilovat o umístění na stupních vítězů na asfaltových tratích Rallye Německo. Domácí soutěž týmu z Alzenau je... více

Ilustrační foto.

Hodonínsko
Při závodech srazilo auto muže. Viník chtěl od nehody ujet

Při automobilových závodech u Násedlovic na Hodonínsku jeden ze závodníků narazil do jiného auta a potom srazil jednoho z diváků. Řekla mluvčí policie Alice... více

Kornfeil na Brno nenavázal, v GP Rakouska dojel až třináctý.

Silniční motocykly
Kornfeil na Brno nenavázal, v GP Rakouska dojel až třináctý

Aktualizováno 12.08. 15:15Motocyklista Jakub Kornfeil týden po třetím místě v Brně skončil ve Velké ceně Rakouska třináctý. Do cíle závodu ve Spielbergu dojel na stejné pozici, z níž... více

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil.

Po bronzu propad. Kornfeil odstartuje v Rakousku z páté řady

Aktualizováno 11.08. 17:21Týden po první pole position v kariéře na Velké ceně České republiky obsadil Jakub Kornfeil 13. místo v kvalifikaci na další díl mistrovství světa silničních... více