Pešek by měl startovat ve španělském šampionátu

Sport
21. 3. 2011 09:11
Lukáš Pešek při loňské Grand Prix v Brně.
Lukáš Pešek při loňské Grand Prix v Brně.

Motocyklový jezdec Lukáš Pešek by měl v letošní sezoně startovat ve španělském šampionátu s německým motocyklem RP2 v týmu IAMT Factory Racing.

S odkazem na italské internetové servery přinesl informaci web motorkari.cz.

Čtvrtý muž mistrovství světa třídy do 125 ccm v roce 2007, který ve světovém šampionátu vyhrál dva závody, své plány pro rok 2011 oficiálně představí na středeční tiskové konferenci v Praze. Do té doby se ke spekulacím nechce oficiálně vyjadřovat.

Pětadvacetiletý Pešek by vedle španělského mistrovství mohl v letošním roce startovat na divokou kartu i v několika závodech MS ve třídě Moto2.

Autor: ČTK Foto: Karel Šanda

Další čtení

Slavnostní zahájení 23. ročníku Olympiády dětí a mládeže. Hokejista Roman Červenka zapálil olympijský oheň.

Ceremoniál se zapálením ohně zahájil v Praze Olympiádu dětí a mládeže

Sport
21. 6. 2026
Jezdec kategorie Moto2 Filip Salač

Dramata na Masarykově okruhu: Salač na bedně, premiérová výhra pro Danishe

Sport
21. 6. 2026
Utkání mistrovství světa ve fotbale Česko - Jihoafrická republika

Fanoušci v akci: Podívejte se na exkluzivní snímky z utkání Česko – Jihoafrická republika

Sport
21. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ