20.07.2016 14:43

Autor: - red -

Devátá etapa
Šestý Prokop pomohl soupeři. Prosil jak kočička, smál se

Martin Prokop obsadil v předposlední 9. etapě Rallye Dakar v Peru šesté místo a na stejnou pozici se v kategorii automobilů posunul i celkově. Šestatřicetiletý... více

Spolujezdce Davida Casteru zradila v předposlední etapě záda. Proto Peterhansel končí.

Rekordman nedojede
Peterhansel nedokončí Dakar. Stopku mu vystavilo zdraví kolegy

Třináctinásobný vítěz Rallye Dakar Stéphane Peterhansel letošní ročník závodu nedokončí. V předposlední etapě musel francouzský rekordman v počtu vítězství... více

Aleš Loprais si pohoršil o jednu pozici na šesté místo.

Rallye Dakar
Loprais klesl v celkovém pořadí na 6. místo, nově vede Sotnikov

Aleš Loprais obsadil v úterní 8. etapě Rallye Dakar mezi kamiony 7. místo a v průběžném pořadí klesl na šesté. Novým lídrem kategorie je Rus Dmitrij Sotnikov,... více

Posádka Martina Prokopa na Rallye Dakar.

Rallye
Prokop na Dakaru opět posunul své maximum, zlepšil se i Engel

Aktualizováno 15.01. 21:37Martin Prokop obsadil v 8. etapě Rallye Dakar 7. místo a sedmý je i nadále v celkovém pořadí. Český jezdec s fordem zaostal na 361 km dlouhé rychlostní zkoušce... více