11.09.2017 13:14

Sebastian Vettel při jednom z tréninků na VC Německa.

Kritický pohled
Moderní technologie formuli 1 neprospívají, myslí si Vettel

Podle německého pilota Sebastiana Vettela by měla formule 1 omezit vliv moderních technologií a upřednostnit umění jezdců. Čtyřnásobný mistr světa a jezdec... více

Český závodník Jakub Kornfeil obsadil v prvním tréninku na VC Německa devátou příčku.

Velká cena Německa
Kornfeil dojel v úvodním tréninku devátý, vyhrál domácí Öttl

Aktualizováno 13.07. 17:29Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil obsadil deváté místo v úvodním tréninkovém dnu před nedělní Velkou cenou Německa. Na Sachsenringu byl český jezdec třídy... více

Motocyklista Tuuli přišel po pádu v Assenu o část prstu na ruce.

VC v Assenu
Motocyklista Tuuli přišel po pádu v Assenu o část prstu na ruce

Po těžkém pádu na okruhu v Assenu přišel finský motocyklista Niki Tuuli o část prstu na ruce. Dvaadvacetiletý nováček kategorie Moto2 havaroval v sobotní... více

Kornfeil si po startu z osmé řady dojel v Assenu pro páté místo.

Silniční motocykly
Kornfeil si po startu z osmé řady dojel v Assenu pro páté místo

Aktualizováno 01.07. 15:20Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dojel ve Velké ceně Nizozemska v Assenu pátý ve třídě Moto3 a připsal si nejlepší výsledek v letošní sezoně mistrovství... více