Startuje naše nejatraktivnější rallye. Rychlá auta míří na Krumlov

27.05.2016 10:59 Původní zpráva

Autor: - red -

Devátá etapa
Šestý Prokop pomohl soupeři. Prosil jak kočička, smál se

Martin Prokop obsadil v předposlední 9. etapě Rallye Dakar v Peru šesté místo a na stejnou pozici se v kategorii automobilů posunul i celkově. Šestatřicetiletý... více

Martin Prokop na Rallye Dakar 2018.

Rallye Dakar
Prokop dojel v bolestech desátý a zamířil na rentgen

Automobilový jezdec Martin Prokop skončil v 7. etapě Rallye Dakar v Peru na desátém místě a v průběžném pořadí slavné soutěže zůstal sedmý. Velkou část z 323... více

Diskvalifikace

Třetí muž průběžného pořadí kategorie kamionů Andrej Karginov z Ruska byl vyloučen z Rallye Dakar, protože neposkytl pomoc zraněnému divákovi. Tovární jezdec... více

Je reálné porážet i ruské kamazy, těší navzdory opravám Macíka.

Pátá etapa
Je reálné porážet i ruské kamazy, těší navzdory opravám Macíka

Pilot kamionu Tatra Aleš Loprais se po páteční 5. etapě Rallye Dakar posunul na šesté místo. Do cíle nakonec dojel i dosud nejlepší Čech Martin Macík, který v... více