Prohra s Českem
Kouč Finů zuřil: Ruští rozhodčí nepískali fair play, nevídané!

15.05.2015 08:03

Trenér hokejistů Finska Kari Jalonen byl po čtvrteční čtvrtfinálové porážce na mistrovství světa v Praze s Českou republikou 3:5 hodně rozladěn z výkonu ruských rozhodčích Konstantina Olenina a Romana Gofmana. Podle pětapadesátiletého kouče, jenž loni dovedl v KHL do finále Gagarinova poháru pražského Lva, udělali v druhé třetině tři hrubé chyby. Ty podle Jalonena zásadně ovlivnily průběh zápasu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

• Karel Vachut (4 hlasy) 15.05.2015 08:40

Fiňák srazí našeho obránce na zem, když už je v záklonu, a to podle...

• Jan Daniel (1 hlas) 15.05.2015 10:38

To bude asi hybridní válka proti Finsku. Domluvil ji Putin se Zemanem...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

finové Byli špičkoví hokejisté
(bylo by dobré na náklady pořádající země jim předat DVD Full HD se záznamem 60 minut)

0 hlasů

To bude asi hybridní válka proti Finsku. Domluvil ji Putin se Zemanem po vojenské přehlídce v Moskvě.

1 hlas

No jo, když jim ti rozhodčí ubližovali nejprve v zápase s Ruskem a pak s Běloruskem. A teď tohle. Já sice nejsem žádnej panikář, ale to už vypadá na nějaké spiknutí proti Finsku....

0 hlasů

Fiňák srazí našeho obránce na zem, když už je v záklonu, a to podle finského pana trenéra není faul? ... ;o))) ... Tento zákrok by neušel pozornosti rozhodčích, ani kdyby ho zahrál před vlastním brankařem! - Natož před brankařem protivníka... ;o) ... Správně to bylo posouzeno a "oceněno" vyloučením. Měli se snažit dát gól férovým hraním, a ne faulem!