Němci se protrápili k vítězství nad Brity, tři body mají i Lotyši

11.05.2019 16:05 Původní zpráva Aktualizováno 11.05. 18:57

On-line

Obnovit

• 60

Konec zápasu. Německo udolalo v úvodním zápase na šampionátu Velkou Británii 3:1.

• 60

Ehliz trefil z úhlu jen tyč, Britům ale ani tak už nezbývá čas na zkorigování skóre.

• 60

Holzerův pokus přes celé hřiště neskončil v odkryté bráně, je z toho jen zakázané uvolnění.

• 59

Lake mohl snížit po dorážce Dowdovy střely, Niederberger se skvěle přesunul ke vzdálenější tyči.

• 59

Brankář Bowns zůstal na střídačce, Britové to zkusí se šesti bruslaři v poli.

• 59

Lachowiczovu ránu od modré zkrotil Niederberger. Vhazování v útočném pásmu využije trenér Russell k oddechovému času.

• 57

Hra se v posledních minutách odehrává ve středním pásmu, minimálně se přerušuje a německé vítězství se blíží.

• 56

Utkání se spíš dohrává. Vypadá to, že nováček šampionátu už nemá síly na to se zápasem něco udělat.

• 54

Britové zápas ještě nebalí, Němci ale hrají vzadu pozorně a snaží se ještě využít okénka v obraně ostrovního celku.

• 53

GÓL! Zápas se asi definitivně zlomil ve prospěch favorita. Svou chybu při inkasovaném gólu napravil Leon Draisaitl, jemuž mezi kruhy nabil další asistencí Plachta. Velká Británie - Německo 1:3.

• 51

GÓL! Němci zužitkovali v samém závěru přesilovou hru, Ehliz dorazil Plachtovu odraženou bombu od modré. Velká Británie - Německo 1:2.

• 50

Němci se ne a ne usadit před Bownsem, více než minuta početní převahy je fuč.

• 49

Swindlehurst si půjde odpykat dvě minuty na trestnou lavici, německá přesilovka.

• 49

Po Plachtově tečované ráně skončil puk na tyči a následnou dorážku zneškodnil Bowns ve spolupráci s obráncem Richardsonem. Britský gólman dnes v brankovišti skutečně čaruje.

• 48

Čas se favoritovi krátí, jakákoliv ztráta bodů by byla obrovským šokem.

• 47

Britové bojují jako polití živou vodou, Lake teď doslova lítá po hřišti a rozdává hity na počkání.

• 46

Němci už jsou zpátky nastěhovaní před Bownsem a znovu dobývají obranu outsidera.

• 44

GÓL! Britové senzačně vyrovnali po obrovské chybě největší hvězdy německého týmu Draisaitla, který namazal před bránou Hammondovi. Britský útočník chladnokrevně zakončil mezi Niederbergerovy betony. Velká Británie - Německo 1:1.

• 43

Tempo není v úvodu třetí třetiny bůhvíjaké. Němci se s vědomím vydřeného gólu na kontě nikam neženou a Britům chybí větší přesnost při zakládání útočných akcí.