Kanada byla půl vteřiny od vypadnutí. V semifinále je i Rusko

23.05.2019 18:40 Původní zpráva Aktualizováno 23.05. 21:40

On-line

Obnovit

• 66

To je z úvodních čtvrtfinále vše, budeme se těšit od 20:15 u zápasu českého týmu s Německem. Děkujeme za pozornost.

• 66

GÓL! Dubois poslal nahrávku před bránu a Mark Stone svým druhým gólem v zápase dokonal senzační, až neskutečný kanadský obrat. Kanada - Švýcarsko 3:2 po prodloužení.

• 65

Polovina prodloužení je za námi a viděli jsme první kanadský pokus z hole Couturiera.

• 64

Fiala vybruslil až před bránu, jeho bekhendové zakončení znovu lapil Murray.

• 63

Na Kanaďanech jako by byla patrná úleva po neuvěřitelném vyrovnávacím gólu a vůbec nejsou nebezpeční ani aktivní směrem dopředu.

• 63

Švýcaři jsou v prodloužení zatím aktivnější, Kanada ještě nevystřelila na bránu.

• 62

Martschiniho dělovku dorážel před bránou Ambühl, Murray byl opět pozorný.

• 62

Na to, že se hraje tři na tři, sledujeme hodně opatrnou hru. Dá se to ale samozřejmě pochopit.

• 61

Niederreiterovu prudkou střelu vyrazil Murray.

• 61

Kanada - Švýcarsko: Desetiminutové prodloužení tři na tři právě začalo.

• 60

Utkání Kanada - Švýcarsko jde do prodloužení, zbytek zápasu budeme sledovat podrobně.

• 60

GÓL! V Košicích Kanada vyrovnala čtyři desetiny sekundy před koncem utkání! Seversonova rána doskotačila včas za čáru Genoniho brány.

• 60

Konec zápasu. Rusko vítězí nad USA 4:3 a postupuje do semifinále.

• 59

Oddechový čas USA.

• 59

Zakázané uvolnění Američanů, Schneider bude muset zpět mezi tři tyče. Zbývá 23 sekund do konce.

• 59

Orlovův oblouček mířící do brány na poslední chvíli dojel Hanifin a zabránil gólu.

• 59

Rusové už dvakrát vyhodili ze svého pásma, prázdnou klec ale neohrozili. Poslední minuta.

• 58

Schneider podruhé v zápase opustil svou bránu a posílá do hry dalšího útočníka.

• 58

Van Riemsdyk se řítil do šance, byl mu ale zapískán ofsajd, což se Američanům vůbec nelíbí.