Obi Mikel šokuje: Před zápasem s Argentinou mi unesli otce

3. 7. 2018 14:52
Nigerijský kapitán John Obi Mikel šokoval všechny fanoušky.
Nigerijský kapitán John Obi Mikel šokoval všechny fanoušky.

Kapitánovi nigerijské fotbalové reprezentace Johnu Obimu Mikelovi před závěrečným zápasem ve skupině na mistrovství světa v Rusku už podruhé v rodné zemi unesli otce. Jednatřicetiletý záložník se nepříjemnou zprávu dozvěděl v autobuse cestou na zápas, přesto se rozhodl nastoupit. V klíčovém utkání o postup Nigerijci prohráli 1:2 a byli vyřazeni.

"Řekli, že když to oznámím policii, hned otce zastřelí," popsal Mikel, po němž únosci požadovali výkupné. "Neřekl jsem to ani trenérovi, protože jsem nechtěl jeho ani celý tým rozptylovat před tak důležitým utkáním," dodal záložník čínského Tchien-ťinu, kam odešel loni z Chelsea kvůli lukrativní nabídce.

Nigerijská policie oznámila, že Mikelův otec, který byl unesen již před sedmi lety, už je na svobodě. Musel však být hospitalizován, protože ho prý únosci mučili.

Autor: Jan RochovanskýFoto: Facebook

Další čtení

spisovatelka Jana Šrámková na snímku z 25. dubna 2024

V Ostravě ve středu začne festival Inverze, přijedou i autoři z Británie, Ameriky či Íránu

Kultura
25. 8. 2026
ilustrační obrázek

Bitva o rozpočet: Sněmovna přehlasovává Pavla, opozice mluví o podvodu na voliče

Domácí
25. 8. 2026

Vyhrajte vstupenky na koncert Hollywood Vampires

Kultura
25. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ