Náhlá smrt mladého sportovce v zámoří. <span>Zradilo ho srdce?</span>

Sport
17. 1. 2010 20:20
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Ilustrační fotoŠestadvacetiletý hráč amerického fotbalu Gaines Adams z dosud neznámých příčin náhle zemřel. Defenzivní hráč týmu Chicago Bears v elitní zámořské soutěži NFL byl v neděli převezen v bezvědomí ze svého domu na pohotovost, kde byl prohlášen za mrtvého. Příčinu jeho úmrtí má objasnit pitva.

Adams podle zámořských médií neměl žádné zdravotní potíže. Podle předběžného šetření mohlo způsobit jeho úmrtí zvětšené srdce.

NFL přišla v krátké době o druhého hráče. Před měsícem zemřel Chris Henry z týmu Cincinnati Bengals, jenž podlehl zraněním, která utrpěl po hádce se snoubenkou a pádu z auta.

Ilustrační foto: ČTK/AP
Autor: ČTK

Další čtení

Wimbledon ovládl české obrazovky: Triumf Noskové sledovalo 764 tisíc diváků

Sport
12. 7. 2026

Van der Poel si v úniku dojel pro etapové vítězství na Tour de France

Sport
12. 7. 2026
Vítězka Linda Nosková z České republiky (vlevo) a finalistka Karolína Muchová z České republiky pózují se svými trofejemi po finále ženské dvouhry na tenisovém turnaji ve Wimbledonu

Slzy štěstí i dojetí. Nosková ovládla wimbledonské finále a poslala vzkaz do nebe

Sport
11. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ