Do nominace běžců se dostal Rypl, svaz věří v další místa pro ženy

22.01.2018 16:33

Michal Novák vybojoval pro Česko stříbrnou medaili.

Běžkařská naděje
Novák si doběhl na MS do 23 let pro stříbro

Lyžař Michal Novák vybojoval na mistrovství světa kategorie do 23 let stříbrnou medaili v běhu na 15 kilometrů volně. Ve finském Lahti nestačil jen na... více

Nejlepší lyžaři v závěrečném podniku Tour de Ski.

Lyžování
Premiérový start a hned titul. Nor Klaebo zvítězil v Tour de Ski

Aktualizováno 06.01. 16:04Tour de Ski vyhráli poprvé v kariéře norští běžci na lyžích Johannes Klaebo a Ingvild Flugstad Östbergová. Klaebo ovládl prestižní seriál hned při premiérovém... více

Vítězka etapy Tour de Ski na 10 km klasicky s hromadným startem Ingvild Flugstad Östbergová.

Běžecké lyžování
Klaebo i Östbergová navýšili náskok na čele Tour de Ski

Aktualizováno 05.01. 19:40Norský lyžař Johannes Klaebo si doběhl v šesté etapě Tour de Ski ve Val di Fiemme v závodu s hromadným startem na 15 kilometrů klasicky pro čtvrtý dílčí triumf... více

Johannes Klaebo najle na Rusa Usťugova dalších 4,5 vteřiny.

Tour de Ski
Klaebo porazil Usťugova ve finiši a dál vede

Aktualizováno 03.01. 16:49Norský lyžař Johannes Klaebo udržel v páté etapě Tour de Ski vedení v průběžném pořadí. Ve stíhacím závodu na 15 km volnou technikou v Oberstdorfu porazil ve... více