Plavání
Kubová postoupila do semifinále, Franta vylepšil český rekord

Plavkyně Simona Kubová postoupila na mistrovství světa do semifinále závodu na 100 metrů znak a má šanci na zopakování finálové účasti z předloňského šampionátu v Budapešti. více

Thibaut Pinot sprintuje společně s Mikelem Landou do cíle patnácté etapy Tour de France.

Tour de France
Zrádné vrcholy. Komu horské etapy zavařily a kdo může jásat?

Původní zpráva Kopce v Pyrenejích byly o víkendu svědky řady příběhů z pera nejslavnějšího cyklistického závodu Tour de France. Alaphilippe stráví pondělní volný den ve... více

Vodní sporty
Slalomáři zakončili juniorské MS třemi medailemi

Čeští vodní slalomáři zakončili mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v Krakově dalšími třemi medailemi v kajakkrosu. V závěrečné disciplíně... více

Ruský boxer je v kritickém stavu, ručník do ringu hodil trenér.

Kolaps v ringu
Ruský boxer skončil po zápase v nemocnici, bojuje o život

Ruský boxer Maxim Dadašev je po pátečním zápasu profesionální organizace IBF ve váze do 63,5 kilogramů s Portorikáncem Subrielem Matiasem v kritickém stavu.... více

Zuzana Hejnová i při čtvrtém letošním startu na Diamantové lize v běhu na 400 metrů překážek skončila na stupních vítězů.

Diamantová liga
Hejnová znovu na stupních vítězů, nestačila jen na Jamajčanku

21.07. 17:14

Zuzana Hejnová i při čtvrtém letošním startu na Diamantové lize v běhu na 400 metrů překážek skončila na stupních vítězů, v Londýně obsadila druhou příčku. V... více

ŽIVĚ: Cyklisté opět míří do hor. Udrží Alaphilippe náskok?

Muže ve žlutém prověřily hory, Kreuziger si polepšil

21.07. 17:00 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ON-LINE. Britský cyklista Simon Yates se díky úspěšnému úniku stal vítězem 15. etapy Tour de France, která vyvrcholila šestnáctikilometrovým... více

Seemanová vylepšila rekord. Nečekané, překvapilo plavkyni.

Mistrovství světa
Seemanová vylepšila rekord. Nečekané, překvapilo plavkyni

21.07. 10:55

Plavkyně Barbora Seemanová na mistrovství světa v korejském Kwangdžu vylepšila český rekord na 400 metrů volný způsob a časem 4:09,73 obsadila 13. příčku.... více

Tomášovi Slavíkovi trať v Jablonci prostě sedí.

Fourcross
Slavík vyhrál závod Světové série v Jablonci i posedmé

21.07. 05:00

Český biker Tomáš Slavík prodloužil svou vítěznou šňůru v domácím závodě Světové série ve fourcrossu horských kol v Jablonci nad Nisou. Podnik JBC 4X... více

Shane Lowry má před posledním náskok čtyř ran před soupeři.

Golfový major
Lowry vede po třetím kole golfové British Open o čtyři rány

20.07. 21:21

Irský golfista Shane Lowry vede před finálovým kolem britského turnaje The Open o čtyři rány. Dvaatřicetiletý hráč bude v neděli útočit na první titul z... více

Kanoistka Gabriela Satková slaví juniorské zlato.

MS slalomářů
Kanoistka Gabriela Satková slaví juniorské zlato

20.07. 17:54

Kanoistky Gabriela Satková a Tereza Kneblová ovládly na mistrovství světa ve vodním slalomu závod juniorek. Satková v Krakově obhájila loňské zlato, Kneblová... více

Nikola Ogrodníková skončila v Londýně pátá, o pozici lepší než Špotáková.

Ogrodníková znovu předčila Špotákovou, Warholm zlepšil rekord

20.07. 17:06 Aktualizováno 20.07. 19:01

I druhý duel českých oštěpařek v aktuálním ročníku Diamantové ligy vyhrála Nikola Ogrodníková. Vicemistryně Evropy skončila v Londýně pátá za 63,05 metru.... více

Pinot první zdolal bájný Tourmalet, Movistar propadl.

Pinot první zdolal bájný Tourmalet, Movistar propadl

20.07. 13:30 Původní zpráva Aktualizováno 20.07. 18:30

Obávaný výstup na bájný Tourmalet v závěru 14. etapy cyklistické Tour de France skončil před zraky francouzského prezidenta Emmanuela Macrona dvojnásobným... více

Christin Hussongová.

Víkendový mítink
Na Diamantové lize v Londýně budou závodit oštěpařky

20.07. 10:23

Na víkendovém mítinku atletické Diamantové ligy v Londýně bude na další umístění na stupních vítězů útočit překážkářka Zuzana Hejnová a představí se i české... více

Odstoupení z Tour? Cyklista svůj nečekaný krok nevysvětlil.

Australský cyklista
Odstoupení z Tour? Cyklista svůj nečekaný krok nevysvětlil

20.07. 05:30

Důvody, proč australský cyklista Rohan Dennis z ničeho nic v průběhu dvanácté čtvrteční etapy Tour de France odstoupil, jsou stále nejasné. Vedení stáje... více

Muž všech disciplín. Alaphilippe ovládl časovku a uhájil žlutý dres.

Cyklistika
Časovka na Tour: vyhrál všeuměl, Kreuziger si pohoršil

19.07. 15:35 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ. Francouzský cyklista Julian Alaphilippe ovládl dnešní časovku jednotlivců na Tour de France a po 13. etapě si upevnil pozici v čele... více

Amálie Hilgertová.

Divoká voda
Hilgertová zazářila na šampionátu do 23 let

19.07. 15:25

Kajakářka Amálie Hilgertová je mistryní světa do 23 let ve vodním slalomu. Úřadující seniorská mistryně Evropy dnes v Krakově navázala na juniorský světový... více

České hráčky (zleva) Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková.

Plážový volejbal
Hermannová a Sluková postoupily v Espinhu do 2. kola

19.07. 14:42

Beachvolejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková postoupily na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu v Espinhu do druhého kola. V úvodním... více

Hvězda golfu Tiger Woods zažil na severoirském hřišti hodně špatný den.

British Open vede po prvním kole Holmes, favorité strádali

19.07. 05:00

Americký golfista J.B. Holmes vede po prvním kole turnaj kategorie major British Open. Na severoirském hřišti Royal Portrush zahrál pět ran pod par. Druhý je o... více

Britský jezdec Simon Yates oslavuje triumf v cíli 12. etapy Tour de France.

První pyrenejská zkouška. Favorité se šetřili, Yates bere etapu

18.07. 17:22 Původní zpráva Aktualizováno 18.07. 17:36

UVNITŘ VIDEO. Britský cyklista Simon Yates vyhrál ve spurtu uprchlíků první pyrenejskou etapu letošní Tour de France. Vítěz loňské Vuelty porazil v závěru... více

Chris Froome.

Cyklistika
Froomovi pomohl doping. Vueltu vyhrál po osmi letech

18.07. 09:08 Aktualizováno 18.07. 11:26

Britský jezdec Chris Froome se po osmi letech dočkal dodatečně vítězství z Vuelty v roce 2011. Cyklistická unie jej potvrdila novým šampionem poté, co tehdejší... více