Pomoc do týmu
Satoranského bude ve Washingtonu pomáhat trénovat žena

Basketbalisty Washingtonu Wizards včetně Tomáše Satoranského bude poprvé pomáhat trénovat žena. Vedení klubu do role asistentky trenéra Scotta Brookse angažovalo stále aktivní... více

Roman Kreuziger by se mohl v příští sezoně vrátit na Tour de France.

Tour lákadlem
Cyklista Kreuziger pomýšlí o návratu na "Starou dámu"

Cyklista Roman Kreuziger počítá s tím, že se v novém působišti ve stáji Dimension Data vrátí na nejslavnější závod světa Tour de France. Právě na "Staré dámě"... více

Karolína Kudláčková.

Sportovní aerobik
Juniorské tituly už má. Uspěje Kudláčková i na seniorském MS?

Původní zpráva Je jí teprve sedmnáct let, ale už má doma sbírku medailí, za kterou by se nemusel stydět kdejaký veterán. Teď česká hvězda sportovního aerobiku Karolína... více

Světový šampionát vynechá i opora Artur Omarov.

Mistrovství světa
Zápasníky trápí zranění, Omarova vyřadil utržený biceps

České zápasníky před mistrovstvím světa, které začne v sobotu v Budapešti, trápí zranění. Mužskou oporu Artura Omarova vyřadil utržený biceps ze soustředění v... více

Warriors porazili Oklahomu.

NBA
Golden State vykročili za obhajobou, Curry získal 32 bodů

17.10. 09:21

Sezona NBA začala vítězstvím basketbalových mistrů Golden State Warriors. Po slavnostním ceremoniálu s předáním prstenů porazili v domácí hale Oklahomu... více

Caster Semenyaová měla kvůli hormonům v minulosti problémy.

Odložení pravidla
IAAF posunula platnost o hormonální léčbě na březen

17.10. 05:00

Mezinárodní atletická federace IAAF odložila platnost kontroverzního pravidla, které zamezuje běžkyním s vyšší hladinou mužských hormonů závodit na tratích od... více

Nymburk dlouho vzdoroval řeckému soupeři, nakonec ale podlehl.

Liga mistrů
Nymburk po velkém boji prohrál s Aténami v prodloužení

16.10. 21:08 Aktualizováno 16.10. 21:41

Basketbalisté Nymburku v pražské hale Královka podlehli 93:94 po druhém prodloužení obhájcům titulu z AEK Atény a v Lize mistrů prohráli i druhý zápas. Český... více

Global Champions Prague PlayOffs 2018 se blíží.

Prague Lions
Kellnerová i Opatrný se těší na vrcholný parkur na domácí půdě

16.10. 15:09

Čeští členové jezdeckého týmu Prague Lions Anna Kellnerová a Aleš Opatrný jsou nadšení, že se domácí celek kvalifikoval na prosincové vyvrcholení parkurové... více

Tomáš Satoranský touží být základním stavebním kamenem Washingtonu.

NBA
Satoranský se chce usadit v sestavě ambiciózního Washingtonu

16.10. 05:00

Basketbalista Tomáš Satoranský se chce usadit v sestavě Washingtonu Wizards, který má letos vysoké ambice. Snaží se nevnímat, že mu po sezoně končí smlouva a... více

Deontay Wilder zlomil čelist maskotovi.

To se nepovedlo
Boxer Wilder snad zešílel! V televizi zlomil čelist maskotovi

15.10. 13:30 Původní zpráva

Mistr knockoutů Deontay Wilder opět zaúřadoval. Tentokrát však neskolil svého soupeře v ringu, nýbrž v televizním studiu. Na přání moderátorů, kteří si jej... více

Český judista Lukáš Krpálek má další zlato.

Velký úspěch
Krpálek triumfoval v Cancúnu a má do sbírky další zlato

15.10. 09:21

Judista Lukáš Krpálek triumfoval na Grand Prix v Cancúnu a připsal si už osmnáctou zlatou medaili v seniorských kategoriích na mezinárodních turnajích. Zároveň... více

Faltejsek Váňu nenahání. Jsme malý sport, odmítá mediální humbuk.

Velká pardubická
Faltejsek Váňu nenahání. Jsme malý sport, odmítá mediální humbuk

15.10. 05:45 Původní zpráva

Vítězem 128. Velké pardubické se stal Jan Fajtejsek. Žokej, který se většinu času věnuje dostihům v Anglii. Žokej, který začíná šlapat na paty legendárnímu... více

Farah překonán! Rekord mu sebral švýcarský talent.

Silniční běh
Farah překonán, rekord mu sebral švýcarský talent

14.10. 18:12

Britská hvězda Mo Farah přišel o evropský rekord v silničním běhu na 10 kilometrů. Překonal ho dvaadvacetiletý švýcarský talent Julien Wanders, který obsadil... více

Dramatická koncovka závodu Kolem Turecka, Štybar desátý.

Cyklistika
Dramatická koncovka závodu Kolem Turecka, Štybar desátý

14.10. 16:05

Španěl Eduard Prades se stal vítězem cyklistického závodu Kolem Turecka, který měl dramatické rozuzlení. Díky druhému místu v závěrečné etapě podniku WorldTour... více

Vítěz poslední Velké pardubické (ilustrační foto).

Slavný dostih
KVÍZ: Co (ne)víte o Velké pardubické?

14.10. 05:50 Původní zpráva

V neděli odstartuje další ročník Velké pardubické. Víte, jak se jmenoval první kůň, který se radoval z vítězství? Proč byla snížena hloubka Taxisova příkopu... více

Slavnou klasiku Kolem Lombardie vyhrál po sólovém úniku Pinot (ilustrační foto).

Kolem Lombardie
Pinot soupeřům ujel "o parník" a ovládl slavný závod

13.10. 17:05

Slavnou podzimní klasiku Kolem Lombardie, poslední letošní jednorázový závod kategorie WorldTour, vyhrál po sólovém úniku francouzský cyklista Thibaut Pinot.... více

Wizards nechali odpočinout hvězdy, k výhře přispěl Satoranský.

NBA
Wizards nechali odpočinout hvězdy, k výhře přispěl Satoranský

13.10. 09:19

Basketbalisté Washingtonu Wizards zakončili přípravu na novou sezonu NBA čtvrtou výhrou v řadě, když doma porazili čínský celek Kuang-čou Long Lions 140:111. A... více

Český judista David Pulkrábek získal bronzovou medaili na Grand Prix v mexickém Cancúnu (ilustrační foto).

Judo
Pulkrábek oplatil favoritovi prohru, v Mexiku bere bronz

13.10. 09:14

Judista David Pulkrábek získal bronzovou medaili na Grand Prix v mexickém Cancúnu. Ve váze do 60 kilogramů prohrál jen v semifinále, v boji o bronz pak porazil... více

Jan Veselý vyhrál s Fenerbahce poprvé letos v Evropské lize.

Evropská liga
Veselý předčil Balvína a dovedl Fenerbahce k úvodní výhře

12.10. 22:01

Basketbalista Jan Veselý byl s 19 body a 11 doskoky nejlepším hráčem úvodního kola Evropské ligy. Výraznou měrou tak pomohl Fenerbahce Istanbul k výhře 97:72... více