Velká pardubická
Jsem vyndanej, přiznal Bartoš. Vítěz dostihu děkoval Theovi

Báječných čtrnáct dnů má za sebou žokej Josef Bartoš. Jako první v jednom roce slaví unikátní dvojboj - koncem září premiérově vyhrál největší překážkový dostih v Itálii a dnes... více

Keňská vytrvalkyně Brigid Kosgeiová zaběhla v Chicagu světový rekord v maratonu.

Závod v Chicagu
Kosgeiová překonala šestnáct let starý rekord v maratonu

Keňská vytrvalkyně Brigid Kosgeiová zaběhla v Chicagu světový rekord v maratonu. Časem 2:14:04 pokořila o minutu a 21 sekund šestnáct let starý výkon Britky... více

Devítiletý hnědák Theophilos vyhrál při své premiéře 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou.

Prestižní dostih
Hnědák Theophilos vyhrál s Bartošem Velkou pardubickou

Devítiletý hnědák Theophilos vyhrál při své premiéře 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Potřetí v kariéře ovládl nejslavnější český překážkový... více

Kotaro Matsushima se snaží probít obranou Skotska.

Mistrovství světa
Ragby: Japonsko v euforii, tajfun zrušil další zápas

Ragbisté pořadatelského Japonska zkompletovali na mistrovství světa pole čtvrtfinalistů a poprvé v historii si zahrají play-off. více

Ilustrační foto.

Rakouský svaz nezaplatil, šampionát v judu mu byl odebrán

13.10. 15:18

Světová judistická federace IJF odebrala Vídni pořadatelství příštího mistrovství světa. Šampionát se měl v hlavním městě Rakouska uskutečnit v roce 2021, ale... více

Tzigane Du Berlais s Janem Faltejskem.

Obhájce jako největší favorit. Kdo jsou jeho vyzyvatelé?

13.10. 12:50 Původní zpráva

A je to opět tady. Zase po roce se poběží slavná Velká pardubická. Na startu jednoho z nejslavnějších dostihů ve střední Evropě se objeví 21 koní. Letošní... více

Německý triatlonista Jan Frodeno.

Triatlon
Ironmana na Havaji ovládli Němci, Frodeno potřetí

13.10. 09:08

Německý triatlonista Jan Frodeno se stal potřetí v kariéře vítězem Ironmana na Havaji. Stal se nástupcem krajana Patricka Langeho, který triumfoval v... více

Eliud Kipchoge protíná celý šťastný cílovou pásku.

Maraton
Aspekty rekordního běhu: sebedůvěra, disciplína, top vodiči

13.10. 06:30 Původní zpráva

Měl jasný cíl, který po tuhém boji splnil. Keňan Eliud Kipchoge dokázal jako první člověk v historii zaběhnout maraton pod dvě hodiny (1:59:40). Za splněním... více

Běžec Eliud Kipchoge.

Keňský běžec
Kipchoge posunul hranice, maraton uběhl pod dvě hodiny

12.10. 10:34

Keňan Eliud Kipchoge dokázal jako první na světě uběhnout maraton pod dvě hodiny. Ve Vídni dosáhl čtyřiatřicetiletý olympijský vítěz času 1:59:40, jeho výkon... více

Plavkyně Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob.

Světový pohár
Čeští plavci v Berlíně zářili, Seemanová slaví zlato

11.10. 18:20

Plavkyně Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob. Nejrychlejší byla už v rozplavbách a ve finále porazila o sedm... více

Čínští fanoušci stojící před hotelem Lakers, kde si fotili samotné hráče.

Basketbalová NBA
Protivládní tweet utkání nezrušil. Jak zareagovala Čína?

10.10. 17:40

Přípravný zápas basketbalistů Brooklynu a Los Angeles Lakers se po kontroverzi mezi NBA a Čínou kvůli tweetu generálního manažera Houstonu v Šanghaji odehrál. více

Šampionát v ragby přerušil tajfun. Rozhodne o postupujícím?

10.10. 15:19

Pořadatelé mistrovství světa v ragby zrušili kvůli hrozícímu tajfunu Hagibis, který míří na Japonsko, sobotní zápasy Anglie s Francií a Nového Zélandu s... více

NBA
Satoranský ozdobil debut doskoky i parádní asistencí

09.10. 06:10 Původní zpráva

Jeden z hlavních strůjců české basketbalové senzace na nedávno skončeném mistrovství světa Tomáš Satoranský debutoval v dresu svého nového zaměstnavatele... více

Anderson Peters.

Atletika
Vadlejch na medaili nedosáhl, oštěp má překvapivého vítěze

06.10. 20:43 Aktualizováno 06.10. 20:57

Senzačním vítězem soutěže oštěpařů se na mistrovství světa v Dauhá stal Anderson Peters z Grenady výkonem 86,89 metru. Jakub Vadlejch při obhajobě stříbrné... více

Američan Joe Kovacs.

MS v Dauhá
Staněk byl desátý, bitvu koulařů vyhrál Kovacs

05.10. 20:36 Aktualizováno 05.10. 21:37

Američan Joe Kovacs vyhrál na mistrovství světa v Dauhá nejkvalitnější koulařskou soutěž historie. Poslední pokus 22,91 m ho zařadil na třetí místo všech dob.... více

Momentka z utkání mezi Anglií a Argentinou.

Ragbisté Anglie jsou ve čtvrtfinále, jasně vyhrála i Austrálie

05.10. 12:58

Ragbisté Anglie si jako první tým na mistrovství světa v Japonsku zajistili postup do čtvrtfinále. Také ve třetím utkání porazili soupeře vysokým bodovým... více

Golfistka Klára Spilková.

LPGA
Golfistka Spilková si v Colony vybojovala postup

05.10. 09:52

Golfistka Klára Spilková na turnaji okruhu LPGA v Colony postoupila do víkendových kol. Druhý den zahrála dvě rány pod par a na Volunteers of America Classic... více

Žokej Josef Váňa s Tiumenem cíli Velké pardubické.

Legendární žokej
Váňa se učil znovu chodit, nyní zvažuje Velkou pardubickou

04.10. 17:10

Josef Váňa si stále pohrává s myšlenkou, že by se ještě objevil na startu Velké pardubické v roli žokeje. Osminásobný vítěz překážkového dostihu sice letos... více

Španěl Marc Márquez.

Jezdec Hondy
Márquez skončil po těžkém pádu v Thajsku v nemocnici

04.10. 08:19 Aktualizováno 04.10. 10:37

Španěl Marc Márquez měl těžký pád v prvním tréninku na Velkou cenu Thajska silničních motocyklů, v níž si může zajistit šestý titul v MotoGP. Šestadvacetiletý... více

Sebastian Coe.

Atletika
Coe: Stěžují si závodníci, o kterých by se jinak nepsalo

04.10. 06:00

Šéf světové atletiky Sebastian Coe nemá pocit, že by slabé návštěvy a extrémní vedra v Dauhá byly pro mistrovství světa problémem. Podle něj si na tyto věci... více