Basketbal
Turnaj v Soulu nás na mistrovství připraví, věří Satoranský

S odletem na turnajovou generálku do Soulu hvězda české basketbalové reprezentace Tomáš Satoranský stále více cítí, jak se blíží start na mistrovství světa v Číně. Přeje si z Asie... více

Ondřej Synek.

Český skifař
Synka čeká závod sezony: Bude to nervově vyhrocené, tuší

Před rokem byl ve spojení se skifařem Ondřejem Synkem před mistrovstvím světa ve veslování hlavním tématem útok na rekordní šestou zlatou medaili, který se mu... více

Hendrik Pekeler z Kielu se snaží prosadit přes obranu Flensburgu.

Házená
Jíchův Kiel připravily o německý Superpohár sedmimetrové hody

Sedmimetrové hody připravily bývalého nejlepšího házenkáře světa Filipa Jíchu o první trofej v roli hlavního trenéra Kielu. Celek, v jehož dresu český... více

Trénink české basketbalové reprezentace pod vedením Ronena Ginzburga.

Mistrovství světa
Směr Asie. Basketbalisté odletěli na vytoužený šampionát

Čeští basketbalisté ve středu zamířili do Asie, kde je čeká účast na mistrovství světa po 37 letech, poprvé od éry Československa. Tým trenéra Ronena Ginzburga... více

Česká kanoistka Jana Ježová v rozjížďce závodu na 200 metrů v Račicích.

Kanoistka Ježová vyhlíží životní závody. Vybojuje olympiádu?

21.08. 17:56

Dlouhodobě nejlepší česká kanoistka Jana Ježová vyhlíží životní závody, v případě úspěchu na mistrovství světa může být u olympijské premiéry své kategorie.... více

Legendární golfové hřiště v Augustě.

Nejlepší česká amatérka
Bylo by skvělé zahrát si v Augustě, přeje si golfistka Kousková

21.08. 05:30

Golfistka Sára Kousková po roce studia na americké univerzitě cítí posun ve své hře. Nejlepší česká amatérka uplynulých dvou let by tento týden na turnaji... více

Filip Jícha při koučování svých házenkářských svěřenců.

Házená
Dřív hráč, nyní trenér. Jícha vede Kiel do bitvy o Superpohár

20.08. 18:38

Bývalý nejlepší házenkář světa Filip Jícha bude usilovat o první trofej v roli hlavního trenéra Kielu, v jehož dresu v minulosti sbíral úspěchy jako hráč. Ve... více

Zdeněk Štybar.

Cyklistika
Vakoč se do nominace na Vueltu nevešel, pojede jen Štybar

20.08. 12:15

Petr Vakoč se nakonec nevešel do konečné nominace stáje Deceuninck-Quick Step pro Vueltu. Poslední Grand Tour sezony tak z českých cyklistů pojede pouze... více

Hráči Justin Anderson (vlevo) a J.J. Barea (vpravo).

Šampion NBA
Barea bude po zranění achillovky pokračovat v Dallasu

20.08. 10:09

Vítěz NBA z roku 2011 J.J. Barea, který se zotavuje po lednové operaci přetržené Achillovy šlachy, podepsal novou roční smlouvu s Dallasem. Pětatřicetiletý... více

Český cyklista Zdeněk Štybar z týmu Deceuninck-Quick Step se představí na Vueltě.

Cyklistika
Štybar s Vakočem pojedou na Vueltě. Hirt důvod absence nezná

19.08. 19:12

Zdeněk Štybar s Petrem Vakočem z týmu Deceuninck-Quick Step by měli být jedinými českými cyklisty na Vueltě, která začíná v sobotu. Jan Hirt navzdory... více

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká na trati.

Olympijská vítězka
Nejlepší výkon roku. Ledecká získala cenu Gutha-Jarkovského

19.08. 17:46

Cenu Jiřího Gutha-Jarkovského za nejlepší výkon loňského roku podle sportovců získala dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká. Na hrách v Pchjongčchangu... více

Tom Dumoulin.

Cyklistika
Dumoulin mění dres, pojede s Rogičem a Kruijswijkem

19.08. 14:13

Nizozemský cyklista Tom Dumoulin ukončí po této sezoně po osmi úspěšných letech angažmá v německém týmu Sunweb. Mistr světa v časovce a vítěz Gira d'Italia z... více

Čeští basketbalisté porazili v Hamburku Maďarsko, pomohl k tomu Tomáš Satoranský (na ilustračním snímku).

VTG Supercup
Basketbalisté vyhráli nad Maďary a v Hamburku skončili druzí

18.08. 21:17

Čeští basketbalisté porazili v Hamburku Maďarsko 103:83 a skončili na turnaji VTG Supercup druzí za domácím Německem. Pomohl k tomu 17 body Tomáš Satoranský.... více

Pieters vyhrál znovu po čtyřech letech golfové Czech Masters.

D+D Real Czech Masters
Pieters vyhrál znovu po čtyřech letech golfové Czech Masters

18.08. 18:52

Golfista Thomas Pieters vyhrál znovu po čtyřech letech D+D Real Czech Masters a na European Tour zvítězil počtvrté v kariéře. Belgičan na Albatrossu ve Vysokém... více

Oštěpař Jakub Vadlejch obsadil na mítinku Diamantové ligy v Birminghamu druhé místo.

Diamantová liga
Vadlejch slaví medaili, zlato mu těsně uniklo

18.08. 17:07

Oštěpař Jakub Vadlejch obsadil na mítinku Diamantové ligy v Birminghamu druhé místo a vylepšil svůj nejlepší letošní výkon na 85,78 m. Až posledním pokusem ho... více

Basketbalista Tony Parker.

NBA
Pocta legendě. San Antonio vyřadí Parkerovo číslo devět

17.08. 13:17

Basketbalový klub San Antonio Spurs vyřadí na počest své dlouholeté opory Tonyho Parkera, který po minulé sezoně ukončil kariéru, jeho číslo 9. Slavnostní... více

Sportovní lezení (ilustrační foto)

MS ve sportovním lezení
Česko má druhou medaili! Kříž získal stříbro v lezení na rychlost

17.08. 12:11 Aktualizováno 17.08. 12:36

Sportovní lezec Jan Kříž získal na mistrovství světa v Hačiodži stříbro v závodech na rychlost a má první medaili ze světového šampionátu dospělých. Ve... více

Americký basketbalista Kemba Walker.

Favorit MS
Američtí basketbalisté udolali v přípravě Španěly, Tucker se zranil

17.08. 10:33

Američtí basketbalisté přišli před mistrovstvím světa o dalšího hráče. Kvůli zranění kotníku opustil tým zkušený křídelní hráč P.J. Tucker z Houstonu. Už bez... více

Ernie Els z Jihoafrické republiky na Czech Masters.

Golfová hvězda
Promarněný víkend, spílal Els po vyřazení. Hole mu nosila dcera

17.08. 05:30

Slavný golfista Ernie Els neprošel z pozice největší hvězdy Czech Masters cutem a má před sebou volný víkend v Praze. Prohlídku pamětihodností by ale raději... více

Čeští basketbalisté Tomáš Satoranský (vlevo) s Ondřejem Balvínem.

Reprezentace
Úspěšný vstup do turnaje, basketbalisté porazili Polsko

16.08. 20:10

Čeští basketbalisté vstoupili do turnaje v Hamburku výhrou nad Polskem 96:86. Nejlepším střelcem utkání byl s 26 body Vojtěch Hruban, Tomáš Satoranský předvedl... více