Mistrovství světa
Totální selhání florbalistek. Místo finále si zahrají o bronz

České florbalistky podlehly v semifinále mistrovství světa domácímu Švýcarsku 6:7 v prodloužení, přestože ještě v 52. minutě vedly 6:1. Místo premiérového postupu do finále tak... více

Krpálek vzdal boj o zlato! Co se stalo?

Masters v Číně

Judista Lukáš Krpálek obsadil na turnaji Masters v Číně druhé místo v nejtěžší váhové kategorii nad 100 kilogramů. Český reprezentant vyhrál v Čching-tau tři... více

Florbalistka Bočanová chce k jubileu přidat druhou medaili.

Florbalistka Bočanová chce k jubileu přidat druhou medaili

Po kapitánce Elišce Krupnové a brankáře Janě Christianové si v neděli připíše jubilejní stý start v české reprezentaci během mistrovství světa florbalistek v... více

Český reprezentant Tomáš Satoranský.

NBA
Chicago vyhořelo v útoku, dalo jen 73 bodů a prohrálo s Charlotte

Basketbalistům Chicaga vůbec nevyšel páteční zápas s Charlotte, doma prohráli 73:83 a jejich střelecký výkon byl negativním rekordem tohoto ročníku NBA. K... více

Češky na MS přejely Polky. V semifinále jdou na Švýcarsko

Češky dle očekávání jasně porazily Polky. V semifinále jdou na domácí

13.12. 18:16 Aktualizováno 13.12. 19:48

České florbalistky vyhrály ve čtvrtfinále mistrovství světa v Neuchatelu nad Polskem 11:4 a v sobotu budou hrát od 17:45 o finále s domácím Švýcarskem. Třemi... více

Luka Dončič z Dallasu v utkání proti Detroitu.

Mladý talent
Dončič nepřestává ohromovat NBA, už překonal legendy

13.12. 12:43

Basketbalisté Dallasu vyhráli čtvrteční duel NBA v Mexiku a při vítězství nad Detroitem 122:111 se opět činil zejména Luka Dončič. Hvězdný Slovinec nastřílel... více

Denisa Ratajová z Česka.

Oblíbený soupeř ve čtvrtfinále. Florbalistky čeká Polsko

13.12. 06:00

Opět v roli jednoznačných favoritek se postaví české florbalistky ve čtvrtfinále mistrovství světa v Neuchatelu proti Polkám. Narazí na ně v této fázi už... více

Andrej Nestrašil na tréninku českého národního mužstva.

Hokejové #metoo
Nestrašil: Ať mě klidně trenér kopne, když to dělá pro mě

12.12. 14:14

Hokejový útočník Andrej Nestrašil je jako přímý účastník propojený s řadou kauz, které hýbaly v této sezoně zámořskou NHL v souvislosti s chováním trenérů vůči... více

Judista Lukáš Krpálek.

Judo
Krpálek se chystá na Masters, může se stát světovou jedničkou

12.12. 06:00

Na prestižní turnaj se díky rozšíření počtu účastníků na 36 nejlepších podle světového žebříčku dostali i další čeští judisté David Pulkrábek a David Klammert. více

Házenkářky Norska jsou jedním ze čtyřech týmů postupujících na MS do semifinále.

Házená
Mistrovství světa zná semifinalistky, favorizované Rumunky končí

11.12. 14:58

Házenkářky Španělska, Norska a Nizozemska postoupily na mistrovství světa do semifinále, v němž se přidaly k olympijským vítězkám z Ruska. Španělky udržely... více

Ian Foster (vpravo), nový trenér ragbistů Nového Zélandu.

Ragby
All Blacks po krachu na MS mění kouče, povede je asistent Foster

11.12. 13:25

Novým trenérem ragbyové reprezentace Nového Zélandu se stal dlouholetý asistent Ian Foster. Na lavičce vystřídal Steva Hansena, jemuž vypršela smlouva po... více

České florbalistky rozdrtily na mistrovství světa v Neuchatelu Slovensko.

Čtvrtfinále
Florbalistky rozebraly Slovenky a slaví přímý postup

10.12. 19:12

České florbalistky rozdrtily na mistrovství světa v Neuchatelu Slovensko 19:3, zajistily si druhé místo v základní skupině B a přímý postup do čtvrtfinále. V... více

Florbalistky vyjádří páskami soustrast obětím střelby v Ostravě

10.12. 17:30

České florbalistky nastoupí v dnešním závěrečném utkání v základní skupině na mistrovství světa v Neuchatelu proti Slovensku s černými páskami. Vyjádří tak... více

Tomáš Satoranský v utkání proti Torontu.

Úspěšný večer
Satoranský proti Torontu zářil, na výhru nad mistrem to nestačilo

10.12. 08:55

Tomáš Satoranský zaznamenal 10 bodů a 11 asistencí při těsné porážce Chicaga s úřadujícím mistrem NBA Torontem 92:93. Český basketbalista odehrál téměř 38... více

Hráč Nymburku Vojtěch Hruban (uprostřed) v utkání Ligy mistrů.

Liga mistrů
Nymburk v Lize mistrů hraje v Německu, Bohačíkův start nejistý

10.12. 08:45

Basketbalisté Nymburka vstoupí do druhé poloviny bojů v základní skupině Ligy mistrů na hřišti Bambergu, kde budou hájit druhé místo v tabulce. V polovině... více

Florbalové utkání na MS mezi Českem a Švédskem.

Florbalistky dostaly deset gólů od favorizovaného Švédska

09.12. 21:44

České florbalistky podlehly ve druhém utkání na mistrovství světa v Neuchatelu favorizovanému Švédsku 2:10. Za poražený tým se trefila dvakrát Natálie... více

Tomáš Satoranský v utkání proti Miami Heats.

NBA
Satoranský v Chicagu hledá formu, Bulls padli v Miami

09.12. 07:55

Basketbalisté Chicaga ztratili v NBA další slibně rozehraný zápas. Šestnáctou porážku z 24 utkání v ročníku si v neděli odvezli z haly třetího týmu Východní... více

České florbalistky deklasovaly Lotyšky, čekají je obhájkyně.

České florbalistky deklasovaly Lotyšky, čekají je obhájkyně

08.12. 13:23

České florbalistky vyhrály v úvodním utkání na mistrovství světa v Neuchatelu nad Lotyšskem 14:2. Pěti body za dva góly a tři asistence k tomu přispěla Denisa... více

Úvodní štafetu bez českého zastoupení ovládly Norky.

Běh na lyžích
Úvodní štafety bez českého zastoupení ovládly Norky a Rusové

08.12. 12:24

Úvodní štafetový závod sezony Světového poháru běžců na lyžích v Lillehammeru ovládly mužské týmy Ruska, jež obsadily první dvě místa. Až třetí skončili domácí... více

Znakař Franta vylepšil český rekord a postoupil do semifinále.

Mistrovství Evropy
Znakař Franta po sérii rekordů do finále nepostoupil

08.12. 11:37

Jediný český reprezentant v dnešním finálovém programu na mistrovství Evropy v krátkém bazénu Tomáš Franta skončil v semifinále závodu na 50 metrů znak. Časem... více