Úspěšný večer
Satoranský proti Torontu zářil, na výhru nad mistrem to nestačilo

Tomáš Satoranský zaznamenal 10 bodů a 11 asistencí při těsné porážce Chicaga s úřadujícím mistrem NBA Torontem 92:93. Český basketbalista odehrál téměř 38 minut, nejvíce ze všech... více

Hráč Nymburku Vojtěch Hruban (uprostřed) v utkání Ligy mistrů.

Liga mistrů
Nymburk v Lize mistrů hraje v Německu, Bohačíkův start nejistý

Basketbalisté Nymburka vstoupí do druhé poloviny bojů v základní skupině Ligy mistrů na hřišti Bambergu, kde budou hájit druhé místo v tabulce. V polovině... více

Florbalové utkání na MS mezi Českem a Švédskem.

Mistrovství světa
Florbalistky dostaly deset gólů od favorizovaného Švédska

České florbalistky podlehly ve druhém utkání na mistrovství světa v Neuchatelu favorizovanému Švédsku 2:10. Za poražený tým se trefila dvakrát Natálie... více

Tomáš Satoranský v utkání proti Miami Heats.

NBA
Satoranský v Chicagu hledá formu, Bulls padli v Miami

Basketbalisté Chicaga ztratili v NBA další slibně rozehraný zápas. Šestnáctou porážku z 24 utkání v ročníku si v neděli odvezli z haly třetího týmu Východní... více

České florbalistky deklasovaly Lotyšky, čekají je obhájkyně.

České florbalistky deklasovaly Lotyšky, čekají je obhájkyně

08.12. 13:23

České florbalistky vyhrály v úvodním utkání na mistrovství světa v Neuchatelu nad Lotyšskem 14:2. Pěti body za dva góly a tři asistence k tomu přispěla Denisa... více

Úvodní štafetu bez českého zastoupení ovládly Norky.

Běh na lyžích
Úvodní štafety bez českého zastoupení ovládly Norky a Rusové

08.12. 12:24

Úvodní štafetový závod sezony Světového poháru běžců na lyžích v Lillehammeru ovládly mužské týmy Ruska, jež obsadily první dvě místa. Až třetí skončili domácí... více

Znakař Franta vylepšil český rekord a postoupil do semifinále.

Mistrovství Evropy
Znakař Franta po sérii rekordů do finále nepostoupil

08.12. 11:37

Jediný český reprezentant v dnešním finálovém programu na mistrovství Evropy v krátkém bazénu Tomáš Franta skončil v semifinále závodu na 50 metrů znak. Časem... více

Luka Dončič.

NBA
Dallas zdolal basketbalisty New Orleans a na západě už je druhý

08.12. 08:38

Basketbalisté Dallasu v NBA znovu potvrdili výtečnou formu, uspěli podesáté z posledních jedenácti utkání. K sobotnímu vítězství 130:84 nad New Orleans je... více

Česká plavkyně Barbora Seemanová.

Plavání
Seemanová i Kubová skončily na mistrovství Evropy páté

07.12. 19:29 Aktualizováno 07.12. 20:54

Dvě pátá místa v podání Barbory Seemanové a Simony Kubové přinesl české výpravě dnešní finálový program na mistrovství Evropy v krátkém bazénu. více

Mistrovství Evropy: Seemanová a Kubová suverénně postoupily z rozplaveb

Plavání

07.12. 13:45

České plavkyně Barbora Seemanová a Simona Kubová patřily dnes na mistrovství Evropy v Glasgow v rozplavbách k nejlepším. Seemanová postoupila ze druhé příčky... více

Satoranskému se nedařilo, Chicago padlo s Golden State

NBA

07.12. 09:36

Po dvou výhrách basketbalisté Chicaga podlehli ve vyrovnaném zápase dosud nejhoršímu týmu NBA Golden State 98:100. Český reprezentant Tomáš Satoranský v dresu... více

Plavkyně Simona Kubová.

Znovu pátá. Kubová doplavala necelé dvě vteřiny za medailí

06.12. 19:04

Znakařka Simona Kubová skončila na letošním mistrovství Evropy v krátkém bazénu podruhé pátá. Na dvoustovce v pátek na plaveckém šampionátu v Glasgow... více

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková.

Rychlobruslení
Sáblíková těsně druhá! O pět setin padla s novou rekordmankou

06.12. 15:17 Aktualizováno 06.12. 17:10

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v závodu na 5000 metrů na Světovém poháru v Nur-Sultanu těsně druhá. Světová rekordmanka prohrála o pouhých pět... více

Házenkářky Francie se s mistrovstvím loučí nečekaně brzy.

Házená
Světové šampionky padly s Dánskem a končí už ve skupině

06.12. 14:35

Házenkářky Francie, úřadující mistryně světa a Evropy, prohrály na závěr základní skupiny 18:20 s Dánskem a neprošly na světovém šampionátu v Japonsku do... více

Česká reprezentantka Simona Kubová na evropském šampionátu.

Plavání
Kubová na mistrovství válí, o medaile poplave i na dovustovce

06.12. 11:37

Znakařka Simona Kubová poplave na mistrovství Evropy v krátkém bazénu druhé finále. Pátá žena čtvrteční stovky postoupila v Glasgow z pátého místa do finále... více

Andy Ruiz a Anthony Joshua před zápasem.

Box
Ruiz vs. Joshua podruhé. Opět knockout, věří si Američan

06.12. 10:37

Půl roku po nečekaném vítězství Američana Andyho Ruize nad favorizovaným Britem Anthonym Joshuou se oba boxeři utkají opět. A znovu budou ve hře tituly... více

Rozehrávač Houstonu Russel Westbrook v akci.

NBA
Westbrook má triple double, Harden zapsal "jen" třiadvacet bodů

06.12. 09:50

Dva dny po těsné porážce v San Antoniu basketbalisté Houstonu v NBA zabrali a ve čtvrtek zvítězili v Torontu 119:109. Na palubovce úřadujících šampionů se... více

Česká plavkyně Simona Kubová.

Kubová si doplavala pro páté místo, ostatní Češi neuspěli

05.12. 19:51 Aktualizováno 05.12. 20:36

Znakařka Simona Kubová na mistrovství Evropy v krátkém bazénu zopakovala páté místo z předloňského plaveckého šampionátu v Kodani. více

Český plavec Jan Micka na mistrovství Evropy v krátkém bazénu.

Plavání
Micku trápí střevní potíže, přesto mu v Glasgow neuniklo finále

05.12. 16:00

Plavec Jan Micka potřetí za sebou postoupil na vrcholné akci v krátkém bazénu do finále. Na mistrovství Evropy v Glasgow dnes navzdory zdravotním problémům... více

Golf vs. lidská práva. Tiger Woods v Saúdské Arábii nenastoupí.

Bývalá jednička
Golf vs. lidská práva. Tiger Woods v Saúdské Arábii nenastoupí

05.12. 12:02

Ani startovné ve výši tři miliony dolarů (69 milionů korun) nepřesvědčilo bývalou dlouholetou světovou jedničku Tigera Woodse k účasti na golfovém turnaji v... více