MS v krátkém bazénu
Seemanová zaplavala národní rekord a český nejlepší výsledek

Aktualizováno 13.12. 16:33Plavkyně Barbora Seemanová proměnila druhou finálovou účast na mistrovství světa v krátkém bazénu v šesté místo na 100 metrů volný způsob. Vylepšila národní rekord na 52,46... více

Irving zařídil Bostonu výhru v prodloužení nad Washingtonem.

NBA
Irving zařídil Bostonu výhru v prodloužení nad Washingtonem

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA potřetí za sebou, a to 125:130 s Bostonem po prodloužení, přestože odehráli jeden z nejlepších zápasů v sezoně. V... více

Češky budou mít ve skupině silnou Francii a dva papírově slabší soupeře.

ME v basketbalu
Schůdná skupina. Češky čeká Švédsko, Francie a Černá Hora

Aktualizováno 12.12. 15:40České basketbalistky se na mistrovství Evropy v příštím roce utkají ve skupině B se Švédskem, Francií a Černou Horou. Základní část turnaje odehrají v... více

Plavecké kvarteto ukrojilo z rekordu dalších 14 setin, přesto skončilo sedmé.

Kubová i štafeta v rekordu byly sedmé, Seemanová je ve finále

Aktualizováno 12.12. 17:22Znakařka Simona Kubová na stovce i polohová štafeta obsadily ve finále mistrovství světa v krátkém bazénu sedmé místo. O medaile bude v Číně znovu bojovat... více

Cyklistická stáj Sky bude muset hledat pro rok 2020 nového partnera.

Odchod sponzora
Cyklistický tým Sky změní jméno, úspěšné partnerství končí

12.12. 09:47

Jeden z nejlepších cyklistických týmů Sky přijde po příští sezoně o hlavního sponzora. Stejnojmenná televizní společnost ve středu oznámila, že za rok velmi... více

Houston porazil Portland o sedm bodů.

NBA
Houston po třech prohrách zabral, zdolal Portland

12.12. 09:22

Basketbalisté Houstonu po třech porážkách za sebou v NBA zabrali a doma zdolali Portland 111:104. Vítězové základní části minulé sezony ale zůstali... více

Česká polohová štafeta je díky rekordu ve finále.

Vylepšily maximum
Plavecký úspěch. Česká štafeta je díky rekordu ve finále

12.12. 07:14 Aktualizováno 11.12. 07:48

Česká polohová štafeta žen na 4x50 metrů postoupila v národním rekordu ze čtvrtého místa do finále mistrovství světa v krátkém bazénu. V dnešních rozplavbách v... více

Barbora Seemanová zajistila české výpravě první finále na MS.

Seemanová doplavala osmá na kraulařské dvoustovce

11.12. 14:00

Plavkyně Barbora Seemanová obsadila na mistrovství světa v krátkém bazénu v čínském Chang-čou osmé místo v závodu na 200 m volný způsob. Osmnáctiletá Češka... více

Dina Asherová-Smithová poběží příští rok na MS oba krátké sprinty.

Troufalý pokus
Královna evropského sprintu pomýšlí i na double z MS

11.12. 11:07

Sprinterská královna letošního mistrovství Evropy v Berlíně Dina Asherová-Smithová se pokusí o double i na mistrovství světa 2019 v Dauhá. Třiadvacetiletá... více

Jan Veselý patří v proměňování trestných hodů k nejlepším.

Proslov kouče
Z největší slabiny zbraň! Veselého motivoval ke zlepšení trenér

11.12. 09:40

Český basketbalista Jan Veselý dlouhodobě patří mezi nejlepší hráče Evropské ligy, ale v této sezoně uchvacuje v disciplíně, která byla dlouho jeho největší... více

Washington prohrál s Indianou o osm bodů, navíc přišli o dalšího hráče.

NBA
Wizards marně dotahovali náskok Indiany

11.12. 09:27

Basketbalisté Washingtonu otáčeli ve druhém poločase zápas NBA na palubovce Indiany, ale Pacers nakonec podlehli 101:109. Druhé porážce za sebou nezabránil ani... více

Kraulařka Seemanová je ve finále na 200 m.

Kraulařka Seemanová je ve finále na 200 m

11.12. 07:22 Aktualizováno 11.12. 09:25

Plavkyně Barbora Seemanová postoupila na mistrovství světa v krátkém bazénu do finále závodu na 200 metrů volným způsobem. V úvodních rozplavbách šampionátu v... více

Kladno v repríze finále zdolalo mistra z Karlovarska.

Volejbalová extraliga
Kladno v repríze finále zdolalo mistra z Karlovarska

10.12. 22:56

Volejbalisté Kladna porazili v dohrávaném šlágru 11. kola extraligy v repríze letošního finále 3:1 na sety mistrovské Karlovarsko. Vicemistři vyhráli počtvrté... více

Mezi 16 týmy nebudou chybět ani čeští Prague Lions.

Global Champions League
Čtyřdenní galashow světového parkuru v 02 areně se blíží

10.12. 15:10 Původní zpráva

Historická událost se blíží. Už ve čtvrtek 13. prosince začne v pražské O2 areně velkolepý a jedinečný podnik s názvem Global Champions Prague PlayOffs. Poprvé... více

Barbora Závodová jako jediná prošla na minulém šampionátu do finále.

Krátký bazén
Plavci mají v Číně jediný cíl. Vylepšit jediné finále z minulého MS

10.12. 15:00

S cílem vylepšit bilanci jediné finálové účasti z posledního mistrovství světa v krátkém bazénu vyrazila česká výprava do čínského Chang-čou, kde se bude... více

Florbalisté zůstali znovu bez medaile. V rozhodujících chvílích je přechytračili soupeři.

Česká nemoc
Florbalisté jako ostatní v týmových sportech, zradila je střelba

10.12. 14:25 Původní zpráva

Chtěli medaili, ale zase vyšli s prázdnou. Florbalisté strašně moc toužili po úspěchu na domácím mistrovství světa, nicméně zbylo na ně "pouze" čtvrté místo.... více

Florbal zvažuje v budoucnu hrát třetiny pouze na 15 minut.

Změna formátu
Florbal plánuje experimenty, hráči jsou spíše konzervativní

10.12. 13:30

Kvůli zvýšení atraktivity i šance pokusit se v budoucnu dostat mezi olympijské sporty bude florbal testovat v sezonách 2019/20 a 2020/21 změnu hrací doby z... více

Na šampionát v Praze se bude vzpomínat hodně dlouho. Zejména Fini na něj jen tak nezapomenou.

Florbal
Rekordy či trápení favoritů. MS v Praze nabídlo ale mnohem víc

10.12. 11:00 Původní zpráva

Florbal coby školní sport? Této nálepky se po uplynulém mistrovství světa už nadobro zbaví. Šampionát v Praze ukázal, že už tak není. Po devět dní naplněná O2... více

TOm Ondrušek si přeje, aby Kettunen zůstal. Fin má potenciál dostat Čechy výše.

Podržel trenéra
Ondrušek chce Kettunena u týmu. Finská cesta mu vyhovuje

10.12. 10:45

Útočník Tom Ondrušek je přesvědčený, že by národní tým florbalistů měl i po čtvrtém místě na pražském mistrovství světa pokračovat v cestě, kterou nastolil... více

Milwaukee vyhrálo v Torontu o pět bodů

NBA
Milwaukee uštědřilo lídrovi z Toronta druhou porážku v řadě

10.12. 09:15

Nejlepší tým basketbalové NBA Toronto utrpělo druhou porážku za sebou. Kanadský celek podlehl 99:104 Milwaukee, o jehož úspěch se zasloužil 19 body a 19... více