Bravo! Oštěpařka Ogrodníková vyhrála mítink Diamantové ligy

05.07.2018 20:16 Aktualizováno 05.07. 20:34

Největší současné hvězdy světové atletiky Armand Duplantis a Karsten Warholm ozdobí čtvrteční mítink Diamantové ligy v Římě. Podruhé se v prestižním seriálu... více

Jan Veleba.

Česká účast
Na Diamantové lize ve Stockholmu se představí čtyři Češi, dva čeká debut

Čtyři Češi se představí na nedělním mítinku Diamantové ligy ve Stockholmu. Dva z nich čeká debut v nejvyšší kategorii atletických závodů - sprintera Jana... více

Koulař Tomáš Staněk skončil sedmý ve finále atletické Diamantové ligy v Bruselu.

Diamantová liga
Koulař Staněk skončil sedmý, titul obhájil mistr světa

Koulař Tomáš Staněk skončil sedmý ve finále atletické Diamantové ligy v Bruselu. V soutěži v centru města, která dnes předcházela pátečnímu hlavnímu programu,... více

Nikola Ogrodníková na stadionu v Curychu.

Ogrodníková byla na finálovém podniku třetí, Hejnová čtvrtá

Aktualizováno 29.08. 22:04Oštěpařka Nikola Ogrodníková skončila třetí ve finále Diamantové ligy. V Curychu hodila 63,05 metru a nestačila jen na vítěznou Číňanku Lu Chuej-chuej (66,88)... více