Ruský doping
Bývalý výškař Bába získá dodatečně bronz z ME 2014 v Curychu

08.04.2021 09:59

Česká hokejová reprezentace se raduje ze zisku bronzové medaile z mistrovství světa ve Finsku.

Mistrovství světa
Euforii na střídačce ze třetí třetiny si budu pamatovat do konce života, uvedl Krejčí

Zkušený útočník David Krejčí měl v sobě při utkání o bronz na mistrovství světa proti USA obrovskou touhu uspět. Vnímal naplno, že tým má jedinečnou... více

Bývalá česká atletka Denisa Helceletová (dříve Rosolová).

Dodatečné vítězství
Helceletová má po dopingu vítězky získat překážkářské zlato z ME 2012

Bývalá atletka Denisa Helceletová by se měla po dopingu vítězky stát dodatečně a již po skončení kariéry mistryní Evropy v běhu na 400 metrů překážek. více

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se raduje ze zisku bronzové medaile na ZOH v Pekingu.

Fantastický výkon
Rychlobruslařka Sáblíková si dojela pro bronz, celkově už má z olympiád sedm medailí

Rychlobruslařka Martina Sáblíková získala na olympijských hrách v Pekingu bronz na trati 5000 metrů a svoji sbírku ze soutěží pod pěti kruhy rozšířila o sedmou... více

Letní olympijské hry Tokio 2020, 5. srpna 2021. Rychlostní kanoistika, K2, 1000 m muži - finále. Zleva Josef Dostál a Radek Šlouf  z ČR se radují ze zisku bronzových medailí.

Rychlostní kanoisté
Dostál se Šloufem získali v Tokiu bronzovou medaili na deblkajaku

Rychlostní kanoisté Josef Dostál a Radek Šlouf vybojovali na olympijských hrách bronz v závodě deblkajaků na trati 1000 metrů a získali pro českou výpravu v... více