Autor: Lucie Macháčová

Keňská radost byla v cíli dvojnásobná.

Newyorský maraton
Keitanyová vyhrála počtvrté za posledních pět let

Keňanka Mary Keitanyová vyhrála počtvrté za posledních pět let Newyorský maraton. Časem 2:22:48 zaostala jen o 17 sekund za traťovým rekordem krajanky Margaret... více

Eva Vrabcová populární maraton v New Yorku nepoběží.

Stop kvůli zranění
Vrabcová slavný maraton nepoběží, zastavila ji achilovka

Bronzová medailistka z mistrovství Evropy Eva Vrabcová Nývltová nepoběží listopadový maraton v New Yorku, kde loni skončila sedmá. Kvůli zranění achilovky se... více

Maratonu v Chicagu se zúčastnila také Joan Benoitová Samuelsonová.

Skvělý výkon
První vítězka OH v maratonu uběhla v 61 letech závod v Chicagu

Nedělní maraton v Chicagu uběhla i první olympijská vítězka v maratonu Joan Benoitová Samuelsonová, která triumfovala při premiéře žen v této disciplíně v roce... více

Mo Farah vylepšil evropský rekord o 27 sekund.

První triumf
Farah vyhrál maraton v Chicagu v evropském rekordu

Aktualizováno 07.10. 18:59Chicagský maraton vyhrál slavný britský vytrvalec Mo Farah v novém evropském rekordu 2:05:11. Dosavadní maximum Nora Sondreho Nordstada Moena z loňského závodu... více