Výškař Janků vyhrál svou kvalifikační skupinu

03.03.2007 12:29

Česká překážkářka Zuzana Hejnová (ilustrační foto).

Diamantová liga
Hejnová triumfovala, Staněk vylepšil "bramboru" z Londýna

Zuzana Hejnová vyhrála na mítinku atletické Diamantové ligy v Birminghamu běh na 400 metrů překážek ve svém nejlepším letošním čase 54,18 sekundy. O dvě setiny... více

Uprostřed bojuje Josef Prorok o výhodnější dráhu.

Bronz štafety
Čtvrtkaři čekali dlouho na protest, pak málem prošvihli ceremoniál

Původní zpráva Po dramatickém doběhu následovala zápletka, kterou světová atletika dlouho nezažila. Ještě hodinu po závodě nebylo zcela jasné, jak mužská štafeta na halovém... více

Atlet Pavel Maslák suverénně doběhl pro zlato.

Halové ME v atletice
Maslák: Překvapilo mě to, že jsem byl až tak dobrý

Původní zpráva Atlet Pavel Maslák proměnil finálový start na halovém mistrovství Evropy v Göteborgu ve svou exhibici. Soupeřům nedal od úvodu šanci a doběhl si ve... více

Šebrle získal v sedmiboji bronz. Byl za něj rád

Původní zpráva Aktualizováno 08.03. 18:15 Česko má další turínskou medaili. Sedmibojař Roman Šebrle skončil na halovém mistrovství Evropy třetí. Obhajoba zlata se trojnásobnému kontinentálnímu... více