Westbrook zažil čtrnáctý triple double v sezoně.

NBA
Westbrook s Georgem dotáhli Oklahomu k výhře nad Portlandem

Basketbalisté Oklahomy v přímém souboji o třetí místo v tabulce Západní konference NBA porazili Portland 123:114. Toronto i bez hvězdy Kawhiho Leonarda... více

Philadelphia si pohlídala vousáče z Houstonu a vyhrála o 28 bodů.

NBA
Harden dal znovu přes 30 bodů, Houston ale podlehl Philadelphii

Basketbalisté Philadelphie ubránili v NBA Jamese Hardena na 37 bodech a porazili Houston 121:93. Jeden z kandidátů na cenu pro nejužitečnějšího hráče základní... více

Amar'e Stoudemire přijede do Prahy.

Hvězda v Praze
S Jeruzalémem zavítá do Prahy i hvězdný Amar'e Stoudemire

V úterý se v pražské hale Královka představí od 18:30 největší basketbalová hvězda, která kdy vyběhla na české palubovky. Nymburk v Lize mistrů hostí Hapoel... více

Tomáš Satoranský v dresu Washingtonu.

NBA
Washington se Satoranským stoupá vstříc play-off

21.01. 22:52

Basketbalisté Washingtonu oslavili den Martina Luthera Kinga, jemuž byl pondělní program v NBA věnován, výhrou 101:87 nad Detroitem. Připsali si tak čtvrté... více

Rose košem v poslední vteřině zajistil Minnesotě výhru.

NBA
Rose košem v poslední vteřině zajistil Minnesotě výhru

21.01. 07:58

Basketbalisté Minnesoty zvítězili v NBA 116:114 nad Phoenixem zásluhou Derricka Rose. Třicetiletý náhradník nastřílel 31 bodů včetně vítězného koše v poslední... více

James Harden mezi soupeři z Lakers.

NBA
Harden nasázel téměř padesát bodů a pomohl Houstonu k obratu

20.01. 09:33

Basketbalista James Harden dovedl Houston 48 body k další výhře a podevatenácté za sebou překonal hranici třiceti bodů. Rockets v domácím zápase NBA smazali s... více

Tomáš Satoranský přispěl k těsné výhře nad New Yorkem Knicks.

NBA v Londýně
Satoranský o vítězném koši: Nebyl jsem si jistý, zda platí

18.01. 07:30

I přes dobrý výkon a čtrnáct bodů českého reprezentanta Tomáše Satoranského se basketbalisté Washingtonu ve speciálním zápase NBA hraném v Londýně dlouho... více

Tomáš Satoranský odráží atak Emmanuela Mudiaye.

NBA
Nejen Washington. I Toronto vyhrálo košem v poslední sekundě

17.01. 23:48

Basketbalista Tomáš Satoranský pomohl Washingtonu 14 body k vítězství nad New Yorkem 101:100. V utkání hraném netradičně v Londýně v rámci propagace NBA patřil... více

Tomáš Satoranský se už nemůže dočkat večerního zápasu NBA v Londýně.

NBA Global Games
Zápas v Londýně? Ze Satoranského se stane zvíře

17.01. 16:00 Původní zpráva

Evropská metropole bude patřit basketbalu. Londýn po roce znovu přivítá zámořskou NBA a tentokrát i s českou účastí. Na palubovce O2 Areny se představí i Tomáš... více

James Harden atakoval 60 bodovou hranici, Houston přesto nevyhrál.

NBA
Houstonu proti Brooklynu nepomohlo ani 58 Hardenových bodů

17.01. 09:54

Ani 58 bodů hvězdného Jamese Hardena nepomohlo basketbalistům Houstonu k vítězství nad Brooklynem. Rockets prohráli 142:145 po prodloužení. Nejlepšího hráče... více

Turecké úřady požadují vydání mezinárodního zatykače na basketbalistu NBA Enese Kantera (ilustrační snímek).

Mezinárodní zatykač
Turecko chce vydat hráče NBA, podezřívá ho z terorismu

16.01. 17:18

Turecké úřady požadují vydání mezinárodního zatykače na basketbalistu NBA Enese Kantera, jenž je podle jejich tvrzení členem teroristické organizace.... více

Warriors zasypali Denver rekordními 51 body v první čtvrtině.

NBA
Warriors zasypali Denver rekordními 51 body v první čtvrtině

16.01. 08:58

Rekordních 51 bodů v první čtvrtině nastříleli basketbalisté mistrovského Golden State do koše Denveru. Přímý souboj o první příčku v Západní konferenci NBA... více

Harden dirigoval výhru Houstonu 57 body. Útočí na Chamberlaina.

NBA
Harden dirigoval výhru Houstonu 57 body. Útočí na Chamberlaina

15.01. 09:19

Basketbalista Houstonu James Harden potvrdil v NBA svou střeleckou formu a 57 body zařídil výhru 112:94 nad Memphisem. Šlo o druhý nejlepší střelecký výkon... více

Basketbalista Fenerbahce Istanbul Jan Veselý.

Ocenění
Veselý ovládl anketu pro nejužitečnějšího hráče Euroligy

14.01. 20:43

Polovina generálních manažerů klubů basketbalové Evropské ligy si myslí, že cenu pro nejužitečnějšího hráče sezony letos získá český reprezentant Jan Veselý. V... více

Tomáš Satoranský (s číslem 31) při bránění soupeře.

Basketbalová NBA
Washington smolně prohrál, Satoranský se výrazně neprosadil

13.01. 22:36

Basketbalisté Washingtonu byli blízko tomu, aby ve dvou dnech porazili oba aktuálně nejlepší týmy NBA. S lídrem soutěže Torontem však nakonec prohráli 138:140... více

Basketbalista Ondřej Balvín (vpravo).

Osobní maximum
Balvín si vytvořil střelecké maximum, ale prohru týmu neodvrátil

11.01. 22:42

Ondřej Balvín si v Evropské lize vytvořil nový střelecký rekord, ale jeho 16 bodů k výhře basketbalistů Gran Canarie ve španělském derby na palubovce Baskonie... více

Basketbalista Jan Veselý v dresu české reprezentace.

Basketbal
Veselý zářil a pomohl Fenerbahce k výhře v Eurolize

10.01. 20:40

Basketbalista Jan Veselý pomohl Fenerbahce Istanbul k euroligové výhře 78:61 nad Žalgirisem Kaunas svým třetím double doublem v sezoně. Reprezentační pivot v... více

Basketbalistka Nymburka Wellsová na zemi.

Rychlý konec
Basketbalistky Nymburka vypadly z Evropského poháru

10.01. 20:06

Basketbalistky Nymburku končí v 1. kole play-off Evropského poháru FIBA. Po domácí porážce o šest bodů prohrály i odvetu v Bydhošti, tentokrát jasně 66:93, a... více

Tomáš Satoranský.

NBA
Satoranský si 11 asistencemi vyrovnal v zámoří rekord

10.01. 07:45

Tomáš Satoranský si v utkání NBA proti Philadelphii vyrovnal 11 asistencemi osobní rekord. Za téměř 30 odehraných minut přidal český hráč základní sestavy... více

Basketbalistky ZVVZ USK Praha v osmém kole Evropské ligy doma podlehly Orenburgu.

Evropská liga
Basketbalistky ZVVZ USK Praha podruhé v sezoně prohrály

09.01. 21:41

Basketbalistky ZVVZ USK Praha v osmém kole Evropské ligy doma podlehly Orenburgu 86:90 po dvojím prodloužení a připsaly si druhou porážku v sezoně. V poločase... více

Washington prohrál ve Philadelphii rozdílem třídy.

NBA
Washington prohrál ve Philadelphii, Satoranský dal sedm bodů

09.01. 08:57

Basketbalisté Washingtonu v NBA nenavázali na vítězství v Oklahomě a prohráli 115:132 ve Philadelphii. Český reprezentant Tomáš Satoranský se tentokrát tolik... více

San Antonio dál prodlužuje v zámoří svou vítěznou sérii.

NBA
San Antonio vyhrálo v Detroitu, výhra dostala kouče mezi top tři

08.01. 09:17

Basketbalisté San Antonia uspěli v NBA popáté v řadě. Na palubovce Detroitu vyhráli 119:107 a díky tomu jejich kouč Gregg Popovich vyrovnal v historické... více

Dwyane Wade v dresu Miami.

Geniální přihrávka
Akce sezony? Wade kouzlí i na sklonku kariéry

08.01. 06:00 Původní zpráva

Kdo umí, umí. Dwyanu Wadeovi bude za pár dní už 37 let, přesto i v "pokročilém" věku udivuje basketbalové fanoušky svými kouzelnickými kousky. Naposledy dal... více

Tomáš Satoranský brání Russella Westbrooka z Oklahomy.

NBA
Satoranský pomohl Washingtonu 15 body porazit Oklahomu

07.01. 08:02

Basketbalisté Washingtonu ukončili osmizápasové čekání na venkovní vítězství v NBA překvapivou výhrou 116:98 na hřišti Oklahomy, kde zvítězili vůbec poprvé v... více

Andre Iguodala z Golden State se snaží skórovat do koše Sacramenta.

Basketbal
Šlágr NBA pro Toronto. V Sacramentu padl rekordní počet trojek

06.01. 09:20

UVNITŘ VIDEO. Souboj nejlepších celků basketbalové NBA zvládlo lépe Toronto. Raptors na palubovce prvního týmu tabulky v Milwaukee zvítězili 123:116 a k... více