Česká pohádka, srbský "superman" i konec Dream Teamu.

Střípky z MS v basketbalu
Česká pohádka, srbský "superman" i konec Dream Teamu

Původní zpráva Mistrovství světa v basketbalu je za námi, titul slaví Španělé. V zámoří velmi oblíbený sport strhl i české publikum, pohádka reprezentantů korunovaná... více

Pumprla se těší na smažení lívanců, lídra potěšila basketmánie.

Návrat nasketbalistů
Pumprla se těší na smažení lívanců, lídra potěšila basketmánie

Na basketbalovou reprezentaci dnes na pražském Letišti Václava Havla čekaly desítky fanoušků. Čeští reprezentanti se vrátili po úspěšném vystoupení na... více

Finále proti Argentině
Drama se nekonalo, Španělé jsou mistři světa

Španělští basketbalisté si ve finále mistrovství světa v Číně poradili 95:75 s Argentinou a po třinácti letech se dočkali druhého titulu. Jihoameričané stejně... více

Radost Evana Fourniera v utkání o bronz proti Austrálii.

Bitva o bronz
Austrálie byla blízko medaile, Francie ale předvedla skvělý obrat

15.09. 11:53 Aktualizováno 15.09. 12:21

Basketbalisté Francie na mistrovství světa v Číně v utkání o třetí místo porazili 67:59 Austrálii a stejně jako na minulém šampionátu získali bronz. Jejich... více

Český basketbalista Ondřej Balvín.

Historický moment
Balvín: Udělali jsme zemi hrdou, snad to není poslední úspěch

15.09. 10:20

Skvělé vzpomínky si z úspěšného mistrovství světa v Číně odváží pivot Ondřej Balvín a doufá, že čeští basketbalisté v budoucnu na šesté místo mezi elitou... více

Ronen Ginzburg (v saku) radí svěřenci Tomáši Satoranskému.

Trenér basketbalistů
Ginzburg: Bylo to náročné, ale odměna je hodně sladká

15.09. 05:30

Trenér českých basketbalistů Ronen Ginzburg smekl po konečném šesté místu na mistrovství světa v Číně přes svými svěřenci. Při první účasti samostatného Česka... více

Skeetař Jakub Tomeček.

Sportovní střelba
Skeetař Tomeček zvládl drama, stal se mistrem Evropy

14.09. 19:30

Skeetař Jakub Tomeček vybojoval titul mistra Evropy. Na šampionátu v Lonatu získal pro českou reprezentaci brokařů již druhé zlato a celkově třetí medaili.... více

Český kapitán českých basketbalistů Pavel Pumprla.

Úspěšný tým
Kapitán českých basketbalistů v repre končí

14.09. 19:24

Kapitán českých basketbalistů Pavel Pumprla ukončil po mistrovství světa v Číně reprezentační kariéru. Třiatřicetileté křídlo své rozhodnutí oznámilo po... více

Patrik Auda při nájezdu na srbský koš.

Basketbalové MS
Češi uhráli historický úspěch, Srbům na závěr pěkně zatopili

14.09. 15:44 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ON-LINE. Čeští basketbalisté zakončili úspěšné vystoupení na mistrovství světa v Číně porážkou 81:90 se Srbskem a obsadili konečné šesté místo.... více

Donovan Mitchell z týmu USA.

Světový šampionát
Další překvapení se nekoná, Američané na turnaji končí sedmí

14.09. 12:03

Nejhorší vystoupení na mistrovství světa zakončili američtí basketbalisté sedmým místem. Pětinásobní šampioni v závěrečném zápase v Pekingu porazili Polsko... více

Ondřej Balvín (nejblíže) při zápase proti Polsku.

Basketbal
Zázrak na konec? Češi v souboji o páté místo vyzvou silné Srby

14.09. 05:30

Čeští basketbalisté uzavřou v sobotu své úspěšné tažení mistrovstvím světa v Číně soubojem v Pekingu o konečné páté místo. Svěřenci trenéra Ronena Ginzburga se... více

Francouz Evan Fournier se dostává přes bránícího Gabriela Decka.

MS v basketbalu
Argentina porazila Francii. V souboji o zlato vyzve Španěly

13.09. 16:33

Basketbalisté Argentiny v semifinále mistrovství světa v Číně porazili 80:66 Francii a v nedělním finále proti Španělsku budou usilovat o první titul od roku... více

Křídelník Blake Schilb.

Mistrovství světa
Zraněný basketbalista Schilb chce za všech okolností pomáhat týmu

13.09. 14:10

I s výronem kotníku se vrátil do hry na mistrovství světa v Číně basketbalový křídelník Blake Schilb a nastoupil nejen v středečním čtvrtfinále proti... více

Vojtěch Hruban při zápase proti Polsku.

Tahoun reprezentace
Hruban o síle Srbska: Mají víc pivotů než máme my hráčů

13.09. 06:00

Double double předvedl v duelu o 5. až 8. místo na mistrovství světa v Šanghaji proti Polsku (94:84) stejně jako Tomáš Satoranský také křídelník Vojtěch... více

Tomáš Satoranský.

Poslední soupeř
Satoranský: Srby jsem tipoval na vítěze, půjdeme si to užít

12.09. 19:50

Před mistrovstvím světa Tomáš Satoranský tipoval, že srbští basketbalisté získají titul. Jenže favorit teď místo toho bude po vyřazení ve čtvrtfinále a... více

Úspěšná smeč Tomáše Satoranského v utkání s Polskem.

Češi srazili Polsko! Teď je čeká boj o historický výsledek

12.09. 16:55 Aktualizováno 12.09. 17:17

Čeští basketbalisté na mistrovství světa porazili 94:84 Polsko a v sobotu si zahrají o páté místo proti Srbsku. Výběr trenéra Ronena Ginzburga, který na... více

Stefan Jovič (stojící) se snaží nefaulovat Milese Turnera z USA.

Mizérie Američanů. Po prohře se Srby je čeká boj o sedmé místo

12.09. 15:40

Nejhorší výsledek v historii zaznamenají basketbalisté USA na mistrovství světa v Číně. Po čtvrtfinálové porážce s Francií podlehli obhájci titulu i Srbsku a... více

Čeští basketbalisté v Šanghaji.

Šampionát
Čeští basketbalisté zahájí na MS boj o páté místo s Polskem

12.09. 07:18

Čeští basketbalisté sice přišli na mistrovství světa po středeční čtvrtfinálové porážce s Austrálií o šanci na medaili, dál ale bojují o nejlepší umístění v... více

Nejhorší umístění v dějinách? Američané jsou blízko.

Mistrovství světa v basketbalu
Nejhorší umístění v dějinách? Američané jsou blízko

12.09. 06:00 Původní zpráva

Česká reprezentace se podle papírových předpokladů měla se šampionátem loučit ve skupině. Jenže to borci kolem lídra Satoranského nepřipustili, vystavili... více

Kdo fandí basketbalistům? Jágr i herci Dejvického divadla.

Úspěšný šampionát
Kdo fandí basketbalistům? Jágr i herci Dejvického divadla

12.09. 05:45

Čeští basketbalisté navzdory senzačnímu tažení mistrovstvím světa v Číně věděli, že dřív nebo později narazí na výkonnostní strop. A ten podle křídla Vojtěcha... více

Zápas s Austrálií.

MS v basketbale
Gratulace Austrálii! Auda vysekl soupeři poklonu

11.09. 20:21

Pivot Patrik Auda byl s 21 body nejlepším střelcem českého týmu ve čtvrtfinálovém souboji mistrovství světa v Číně s basketbalisty Austrálie, ale musel se... více

Bohačík: nemáme čas, musíme vyplavit hormony štěstí.

Šampionát
Bohačík: nemáme čas, musíme vyplavit hormony štěstí

11.09. 20:00

Čeští basketbalisté musí rychle zapomenout na čtvrtfinálovou porážku s Austrálií a udělat si podle Jaromíra Bohačíka dobrou náladu. Už ve čtvrtek je totiž čeká... více

Třiadvacátí Íránci jedou na olympiádu, Češi musí do kvalifikace.

Geografické rozdělení
Třiadvacátí Íránci jedou na olympiádu, Češi musí do kvalifikace

11.09. 17:18

Dnešní program na mistrovství světa basketbalistů zkompletoval sedmičku přímých postupujících na olympijský turnaj. Překvapivá prohra Američanů s Francií... více

Ilustrační foto.

Prvotřídní senzace! Američané skončili už ve čtvrtfinále

11.09. 15:35

Basketbalisté USA na mistrovství světa titul neobhájí. Pětinásobní šampioni dnes ve čtvrtfinále v Tung-kuanu překvapivě prohráli 79:89 s Francií a po první... více

Česká pohádka končí, s Austrálií rozhodla třetí čtvrtina

11.09. 14:56

UVNITŘ ONLINE. Čeští basketbalisté si na mistrovství světa v Číně o medaile nezahrají. Ve čtvrtfinále svěřenci trenéra Ronena Ginzburga prohráli s Austrálií... více