Brňanky dělí od třináctého titulu jediné vítězství

23.04.2008 21:54

Trenérka USK Praha Natália Hejková (uprostřed) s hráčkami.

Evropská liga
Basketbalistky USK Praha postoupily přes Fenerbahce do Final Four

Aktualizováno 08.03. 20:59Basketbalistky USK Praha ovládly i druhé čtvrtfinálové utkání Evropské ligy proti Fenerbahce a po dvou letech postoupily do semifinále. Vítězky soutěže z roku... více

Basketbalistky ZVVZ USK Praha prohrály v 9. kole Evropské ligy se Schiem.

ZVVZ USK Praha
Schiem obral basketbalistky USK. Špatná defenziva, lituje Hejková

Basketbalistky ZVVZ USK Praha prohrály v 9. kole Evropské ligy se Schiem 77:80 a utrpěly v soutěži druhou porážku za sebou, navíc opět v domácí hale. Před... více

Basketbalistky ZVVZ USK Praha v osmém kole Evropské ligy doma podlehly Orenburgu.

Basketbalistky ZVVZ USK Praha podruhé v sezoně prohrály

Basketbalistky ZVVZ USK Praha v osmém kole Evropské ligy doma podlehly Orenburgu 86:90 po dvojím prodloužení a připsaly si druhou porážku v sezoně. V poločase... více

Teja Oblaková z USK Praha.

Konec neporazitelnosti
Basketbalistky USK nestačily v EL na obhájkyně titulu

Basketbalistky ZVVZ USK Praha ve 4. kole Evropské ligy podlehly obhájkyním titulu z Jekatěrinburgu jednoznačně 59:87 a přišly o neporazitelnost v sezoně. V... více