Obnovit

• 40:00

Čeští basketbalisté se radují - neradují. Sice mají postup blízko, jenže už to nemají ve svých rukou. Klíčový bude odpolední duel Američanů proti Brazilcům, favorité nesmí zaváhat.

• 40:00

Je tu konec, rozdíl je sedm bodů! Pokud nenastane překvapení v utkání Amerika - Brazílie, budou to čeští hráči, kteří postupí do čtvrtfinále.

• 39:00

77:84. Bohačík ještě trefuje dva trestňáky!

• 39:00

75:84. Calathis dává trojku. Hlavně nechybovat, poslední čtyři vteřiny!

• 39:00

75:81. Neskutečné, Bohačík dává trestňák!

• 39:00

74:81. Calatis dává za dva. Další faul na Bohačíka, deset vteřin do konce.

• 39:00

74:79. Český hráč se dvakrát trefuje!

• 39:00

72:79. Sloukas se trefuje za dva body. Papanikolaou vzápětí fauluje Bohačíka.

• 39:00

Rozhodčí teď něco řeší, nikdo neví co. Tohle je záhul pro nervy fanoušků.

• 39:00

Řecký kouč si bere oddechový čas.

• 39:00

72:77. Satoranský to vzal na sebe a snižuje! Dvacet čtyři sekund před koncem utkání.

• 39:00

70:77. Sloukas skóruje za dva až příliš snadno.

• 39:00

70:75. Je to tak, minutu a dvě vteřiny před koncem zůstávají u balonu čeští hráči. Satoranský to stihl v časovém limitu a dostává český tým do kontaktu.

• 39:00

Satoranský to zkusil neúspěšně, situace se bude zkoumat na videu. U míče by však měli zůstat čeští hráči.

• 39:00

68:75. Obrovská škoda. Pumprla doskočil, jenže o míč vzápětí přišel, čehož řečtí hráči využívají. Kouč české reprezentace si bere oddechový čas. Do konce utkání zbývá minuta a jednadvacet vteřin.

• 38:00

68:72. Dvě minuty a dvanáct vteřin před koncem čeští hráči na dostřel svým soupeřům. Řekové teď šetří čas, Printezis se však trefuje za dva body.

• 38:00

68:70. Bohačík dává veledůležitou trojku, to je infarktový závěr! Češi jsou řeckým soupeřům na dostřel.

• 38:00

65:70. Skvěle Tomáš Satoranský pod košem!

• 37:00

Calathes obral čistě o míč Balvína, naštěstí ani řecký hráč z brejku nebyl úspěšný.

• 37:00

Připomeňme, že českým hráčům by mohla stačit i prohra o jedenáct bodů, pokud by Brazílie v posledních zápase neporazila Ameriku.

Autor: - red -