NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně

18. 4. 2020 05:45
NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně.
NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně.

Basketbalové ligy NBA a WNBA se zapojí do boje proti koronaviru hned dvojnásobně. Obě soutěže zahájí prodej látkových roušek na obličej s logy jednotlivých klubů, aby se fanoušci mohli chránit, celý výtěžek pak věnují charitativním organizacím.

Basketbalové fanoušky chce vedení soutěží motivovat k tomu, aby si kvůli pokračující pandemii koronaviru kryli na veřejnosti obličej maskou. Pomoci by mělo právě logo oblíbeného týmu. K dostání budou roušky s logy všech 30 klubů NBA i 12 z ženské WNBA.

Peníze získané prodejem roušek získají organizace, které v USA a Kanadě pomáhají distribuovat jídlo potřebným. Přidají se i výrobci těchto roušek, za každou prodanou věnují charitě jednu zdarma.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Ringo Chiu

Další čtení

ilustrační obrázek

Rekordní horká noc? Meteorologové nevylučují pokoření maxima z roku 2013

Domácí
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ambiciózní cíle Bundeswehru v ohrožení. Bude muset Německo oživit povinné odvody?

Zahraničí
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Od července méně na pojistném i paušální dani. Stát mění pravidla pro živnostníky

Domácí
27. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ