NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně

18. 4. 2020 05:45
NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně.
NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně.

Basketbalové ligy NBA a WNBA se zapojí do boje proti koronaviru hned dvojnásobně. Obě soutěže zahájí prodej látkových roušek na obličej s logy jednotlivých klubů, aby se fanoušci mohli chránit, celý výtěžek pak věnují charitativním organizacím.

Basketbalové fanoušky chce vedení soutěží motivovat k tomu, aby si kvůli pokračující pandemii koronaviru kryli na veřejnosti obličej maskou. Pomoci by mělo právě logo oblíbeného týmu. K dostání budou roušky s logy všech 30 klubů NBA i 12 z ženské WNBA.

Peníze získané prodejem roušek získají organizace, které v USA a Kanadě pomáhají distribuovat jídlo potřebným. Přidají se i výrobci těchto roušek, za každou prodanou věnují charitě jednu zdarma.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Ringo Chiu

Další čtení

ilustrační foto

Americké úřady u stadionů, kde se hraje MS, zabavily přes 300 dronů

Zahraničí
23. 6. 2026

Muže, který byl v Čelákovicích u školy se zbraní, zadržela policie v Praze

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační foto

Příprava zápisu Ještědu na seznam UNESCO může Libereckému kraji trvat deset let

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ