NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně

18. 4. 2020 05:45
NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně.
NBA se zapojila do boje proti koronaviru a to hned dvojnásobně.

Basketbalové ligy NBA a WNBA se zapojí do boje proti koronaviru hned dvojnásobně. Obě soutěže zahájí prodej látkových roušek na obličej s logy jednotlivých klubů, aby se fanoušci mohli chránit, celý výtěžek pak věnují charitativním organizacím.

Basketbalové fanoušky chce vedení soutěží motivovat k tomu, aby si kvůli pokračující pandemii koronaviru kryli na veřejnosti obličej maskou. Pomoci by mělo právě logo oblíbeného týmu. K dostání budou roušky s logy všech 30 klubů NBA i 12 z ženské WNBA.

Peníze získané prodejem roušek získají organizace, které v USA a Kanadě pomáhají distribuovat jídlo potřebným. Přidají se i výrobci těchto roušek, za každou prodanou věnují charitě jednu zdarma.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Ringo Chiu

Další čtení

ilustrační obrázek

Cesta z Prahy do Berouna se zkrátí o desítky minut, tunel za 76 miliard začne vznikat v roce 2032

Domácí
24. 7. 2026
ilustrační obrázek

Soud udělil exemplární trest. Za provozování kruté množírny biewer teriérů poslala justice ženu na pět let do vězení

Domácí
24. 7. 2026
ilustrační obrázek

Lavrov: Rusko dosáhne cílů na Ukrajině i proti vůli USA, Washington prý porušil dohody z Aljašky

Zahraničí
24. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ