Nečekaná facka. Golden State prohráli s Minnesotou

06.04.2016 09:45

Tomáš Satoranský.

Basketbal
Další velký obrat! Satoranský přispěl k vítězství Bulls

Basketbalisté Chicaga předvedli v NBA další velký obrat. Na konci třetí čtvrtiny prohrávali doma s Clevelandem o 19 bodů, ale nakonec vyhráli 118:116. Český... více

Janis Adetokunbo.

NBA
Milwaukee zdolalo New York, Adetokunbo stihl rychle 37 bodů

Necelých 22 minut na hřišti stačilo Janisi Adetokunbovi k tomu, aby nasbíral v úterním utkání NBA 37 bodů, devět doskoků a čtyři asistence. I díky němu... více

Hráč za Chicago Bulls Luke Kornet (2) a basketbalista Detroitu Pistons Christian Wood (35).

NBA
Chicago na předchozí výhru nenavázalo, padlo v Bostonu

Basketbalisté Chicaga nenavázali v NBA na sobotní výhru nad Detroitem a v pondělí na hřišti Bostonu podlehli 101:113. Připsali si tak sedmou porážku z osmi... více

NBA
Chicago utrpělo pátou porážku v řadě, Satoranský se vyfauloval

Basketbalisté Chicaga prohráli poprvé v tomto ročníku NBA pátý zápas v řadě, když podlehli v hale New Orleans 108:123. Český reprezentant Tomáš Satoranský... více