Pat Connaughton vybral pět milionů za půl dne v rádiu

23. 5. 2020 13:20
Pat Connaughton.
Pat Connaughton.

Jedenáct hodin v kuse strávil basketbalista Milwaukee Pat Connaughton moderováním v rádiu. Na dobročinné účely díky tomu vybral 205.859 dolarů (přes pět milionů korun). Sumu rozdělil mezi dvě potravinové banky a vlastní nadaci With Us, která pomáhá dětem sportovat.

Connaughtonovými hosty v rozhlasovém pořadu byli i někteří spoluhráči v čele s hlavní hvězdou Milwaukee Jannisem Adetokunbem, trenér Mike Budenholzer, generální manažer Jon Horst a jeden z majitelů Bucks Marc Lasry. Sedmadvacetiletý hráč vyzpovídal i členy týmu amerického fotbalu Green Bay Packers či baseballisty Milwaukee Brewers.

Právě basketbalisté Milwaukee vládli NBA před březnovým přerušením sezony kvůli pandemii koronaviru. V 65 zápasech tým vybojoval 53 vítězství, o pokračování ročníku se jedná. Connaughton do Milwaukee přišel loni po třech letech strávených v Portlandu. V sezoně na sebe upozornil i účastí v soutěži smečařů při únorové Utkání hvězd, v níž skončil třetí.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/AP/Aaron Gash

Další čtení

Horner končí po 20 letech v čele týmu formule 1 Red Bull

Sport
9. 7. 2025

Sourozenci z Přerovska zameškali ve škole 900 hodin, rodičům hrozí vězení

Domácí
9. 7. 2025

V Rusku je nejvíc těžkých zločinů za celé roky. Z války se vracejí trestanci

Zahraničí
9. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ