Trenér USK Praha je po operaci. Tým dočasně povede asistent Pospíšil

12. 12. 2017 17:24
Basketbalisté USK Praha při jednom ze svých zápasů (ilustrační foto).
Basketbalisté USK Praha při jednom ze svých zápasů (ilustrační foto).

Basketbalisty USK Praha povede v nejbližších zápasech místo indisponovaného trenéra Chrise Chougaze jeho asistent Jan Pospíšil. Řecký kouč Pražanů se podle klubového webu podrobil o víkendu blíže nespecifikované operaci a čeká ho rekonvalescence.

"Nejedná se o nic vážného, ale doba rekonvalescence není známá," uvedl vedoucí týmu Michal Šob.

Pospíšil vedl tým už v neděli v Prostějově proti Olomoucku (72:98) a v pondělí v Nymburce (76:109). USK je po čtyřech ligových porážkách za sebou sedmý v tabulce těsně pod hranicí postupu do nadstavbové skupiny A1. V nejbližších dnech se utká v NBL i v poháru s Děčínem a také s Laškem v mezinárodním Alpe Adria Cupu.

"Máme do Vánoc před sebou tři těžká utkání, ve kterých se budeme i bez Chrisovy přítomnosti snažit podat maximální výkon. Máme na čem pracovat. Chceme využít Vánoc k stabilizaci situace," uvedl Pospíšil.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Ladislav Adámek

Další čtení

Lesní požáry v Itálii způsobily podle úřadů ekologickou katastrofu

Domácí
11. 7. 2026
ilustrační foto

Ministerstvo vnitra USA chce od států volební opatření, jinak nevyplatí dotace

Domácí
11. 7. 2026
ilustrační foto

Zaplaťte tisíce a odneste si trávník z finále. FIFA spustila neobvyklý prodej

Sport
11. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ