VIDEO: Kopl míč fanynce do obličeje, zaplatí tučnou pokutu

9. 11. 2016 08:17
Basketbalista Indiany Paul George trefil míčem fanynku.
Basketbalista Indiany Paul George trefil míčem fanynku.

Basketbalista Indiany Paul George dostal pokutu 15 000 dolarů (365 tisíc korun) za kopnutí míče mezi diváky v sobotním zápase NBA s Chicagem Bulls. Emoce neovládl poté, co mu rozhodčí odpískali faul. Následně byl z utkání vyloučen.

George fauloval pod košem, z frustrace nakopl míč, jenže zasáhl fanynku do obličeje. Ihned se jí šel omluvit a následně pak ženě poslal kytici s omluvným vzkazem. Míčem prý chtěl zasáhnout stojan koše.

Šestadvacetiletý americký basketbalista a olympijský vítěz z Ria musel předčasně ze hřiště na konci třetí třetiny, Indiana Pacers v té době už měla velký náskok a nakonec vyhrála 111:94. George k tomu pomohl 13 body.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Počet Čechů s psychiatrickou diagnózou roste. Vláda reaguje miliardovým plánem

Zdraví
22. 6. 2026
ilustrační foto

Centrum Prahy chladí kropením ulic dobrovolní hasiči z Prahy 1

Domácí
22. 6. 2026
ilustrační foto

Zákaz mobilů ve škole by měl platit i o přestávkách a v družině, plyne z návrhu

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ