Wizards vítězí, už jsou druzí. Satoranský přispěl devíti body

28.01.2017 09:09

Český basketbalista Ondřej Balvín (ilustrační foto).

Kvalifikace
Češi na Islandu těsně prohráli, postup stále nemají jistý

Čeští basketbalisté poprvé v kvalifikaci o mistrovství světa prohráli. Na Islandu podlehli domácímu výběru 75:76 a nevyužili možnost definitivně si zajistit... více

Čeští basketbalisté otočili duel v Bulharsku a mají další výhru.

Kvalifikace MS
Češi stáhli šestnáctibodovou ztrátu a otočili duel v Bulharsku

Aktualizováno 23.02. 19:58Čeští basketbalisté v kvalifikaci o mistrovství světa zvítězili 78:76 v Bulharsku a vyhráli tak i třetí utkání. Během nepovedené druhé čtvrtiny sice prohrávali... více

Basketbal
Veselý přispěl k výhře Fenerbahce osmi body

Basketbalisté Fenerbahce Istanbul ve 23. kole Evropské ligy doma porazili Milán 89:70. Český pivot Jan Veselý za 21 minut hry zaznamenal osm bodů, pět doskoků... více

Basketbalista Lukáš Palyza při tréninku národního týmu.