11.10.2016 10:30 Reportáž

Justin Gatlin bude na úvod běžecké sezony experimentovat.

Úřadující mistr
Gatlin začne sezonu premiérovým během na 150 metrů

Úřadující mistr světa v běhu na 100 metrů Justin Gatlin zahájí letošní sezonu experimentem. K premiérovému startu si pětatřicetiletý Američan vybral trať 150... více

Kenenisa Bekele.

Očekávaný závod
Startovní pole londýnského maratonu doplní hvězdný Bekele

Druhý nejrychlejší maratonec historie Kenenisa Bekele bude potřetí za sebou startovat na maratonu v Londýně. Tentokrát se při dubnovém závodě utká s domácí... více

Sondre Nordstad Moen očekává, že brzy přijde o svůj rekord.