Čejka klesl v Irvingu z druhého místa na dvacáté

Sport
19. 5. 2012 10:49
Alex Čejka.
Alex Čejka.

Golfista Alex Čejka pokazil na turnaji americké PGA Tour v texaském Irvingu druhé kolo a ze druhého místa po prvním dnu klesl na dělenou 20. pozici. Český rodák s německým pasem zahrál v pátek tři rány nad par a má celkovou bilanci -2.

K prémii pro vítěze ve výši 1,17 milionu dolarů má v polovině soutěže Byron Nelson Championship nejblíže Američan Jason Dufner, jenž se dostal díky výkonu 66 úderů do čela. Za ním následuje šestice hráčů, která má o jednu ránu horší skóre. Čejka ztrácí na Dufnera pět ran.

Autor: ČTK Foto: Karel Šanda

Další čtení

Josimar Alcócer ze Sparty střílí neuznaný gól

Obrat a šok pro Lyon! Sparta doma v 3. předkole Ligy mistrů zdolala favorizovaného soupeře 2:1

Sport
5. 8. 2026
ilustrační obrázek

Sparta zahájí boj o Ligu mistrů proti Lyonu, na Letné vzhlíží k historicky první výhře

Sport
3. 8. 2026
 Zleva nový španělský trenér české fotbalové reprezentace Santi Denia a jeho asistent Pablo Amo na mimořádné tiskové konferenci Fotbalové asociace ČR

Historický milník pro český fotbal: Reprezentaci poprvé v historii povede cizinec, španělský trenér Santi Denia

Sport
31. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ