27.01.2017 11:29

Alina Zagitovová má v čele luxusní pětibodový náskok.

MS v krasobruslení
Zagitovová vede, Březinová útočí na maximum

Aktualizováno 20.03. 14:36Olympijská vítězka Alina Zagitovová je po krátkém programu jasně v čele soutěže krasobruslařek na mistrovství světa v Saitamě. Získala 82,08 bodu a vypracovala... více

Krasobruslař Michal Březina.

Krasobruselní
Březina chce uspět na mistrovství světa. Přijde pak konec?

Krasobruslař Michal Březina chce na mistrovství světa navázat na vydařené výkony z první poloviny sezony, kdy byl dvakrát druhý v závodech Grand Prix a čtvrtý... více

Kraslobruslař Michal Březina.

ME v krasobruslení
Březina pokazil i volnou jízdu a skončil sedmý. Obhájil Fernández

Aktualizováno 26.01. 18:19Krasobruslaři Michalu Březinovi se na mistrovství Evropy nevyvedla ani volná jízda a z osmého místa po krátkém programu se posunul jen na sedmou příčku. Sedmým... více

Sportovní dvojice Vanessa Jamesová, Morgan Cipres poprvé v dlouhé společné kariéře získala evropský titul.