12.01.2020 15:58 Původní zpráva

On-line

Obnovit

• 60

Utkání je u konce! Češi porážejí Severní Makedonii 27:25 a vrací se tak do boje o postup!

• 60

Česká kostrbatá kombinace nakonec vyšla! Balon se dostal až na levé křídlo k Lančovi a český tým vede 27:25. Do konce zbývá půl minuty.

• 59

Lazarov to vzal na sebe a propálil všechno, co mu stálo v cestě. Do konce zápasu schází jedna minuta.

• 59

Výborně! Zdráhala propálil ranou z dálky o zem Rastovskiho a dvě minuty před koncem vedeme 26:24!

• 58

Babák také se štěstím propálil makedonského brankáře, Češi vedou a navíc útočí! Makedonci svou předchozí akci zakončili střelou mimo.

• 58

Lazarov to vzal na sebe a zkusil to z veliké dálky. Galiovi míč propadl do sítě. Je znovu srovnáno.

• 57

Babák se krásně uvolnil středem hřiště a tentokrát nezaváhal. Češi vedou 24:23.

• 57

Lazarov našel na pravém křídle neomylně Georgievskiho, který srovnává na 23:23.

• 56

Hrstka vrací Čechům vedení. Makedonci drží míč a pokoušejí se odpovědět.

• 56

Sedmimetrový hod pro Česko! Faulován byl Zdráhala.

• 56

Vypadá to na hodně nervózní závěr. Češi jsou zničehonic v útoku bezradní, naopak Manaskov vyrovnává na 22:22.

• 55

Kašpárek se tentokrát se střelou ukvapil a v poslední vteřině přesilovky se prosazuje Georgievski. Náskok Česka už je jen jednobrankový.

• 54

Přesilovou hru využil střelou z křídla Manaskov, Češi vedou už jen o dvě branky.

• 53

Makedonci budou hrát přesilovou hru, Lazarov navíc proměnil další nařízenou sedmičku. Je tedy sníženo na 19:22 z pohledu Makedonie.

• 52

Makedoncům se v útoku nedaří a spolu s tím jde nahoru i výkon brankáře Galii. Na druhé straně se prosadil překvapivou střelou o tyč Zdráhala. Češi vedou 22:18.

• 51

Lazarov vrátil Makedonii na dostřel přesnou ranou pod břevno ze sedmimetrového hodu. Rychlou českou útočnou akci zakončil Babák nechytatelnou ranou o zem.

• 50

Oba celky v posledních minutách přidaly zejména směrem dopředu. Češi vedou 20:17.

• 49

Stoilov se zjevil sám před Galiou, vůbec ale netrefil bránu a na 19:16 z rychlé protiakce zvýšil Horák.

• 48

Makedonci snižují, Georgievski fotbalovým lobem překonal Galiu. Navíc následovala nečistá clona, takže útočí opět soupeř českého celku.

• 47

Kašpárek je k nezastavení, další povedená rána končí v síti a tříbrankové vedení je zpět.