18.09.2016 09:35 Aktualizováno 18.09. 19:23

Triatlonistka Vendula Frintová (ilustrační foto).

Světový pohár
Česká triatlonistka trápí konkurenci, v Číně skončila šestá

Triatlonistka Vendula Frintová tři týdny po triumfu v Karlových Varech obsadila v dalším závodě Světového poháru v čínském Wej-chaj šesté místo. Na vítěznou... více

Nová královna
Mistryní světa v triatlonu je Hollandová, Frintová skončila 23.

Britka Vicky Hollandová je novou mistryní světa v olympijském triatlonu. Po dvouletém kralování Flory Duffyové z Bermud vyhrála osmidílný seriál díky druhému... více

Vendula Frintová (vlevo).

Skvělý úspěch
Triatlonistka Frintová ovládla domácí závod Světového poháru

Aktualizováno 02.09. 13:03Triatlonistka Vendula Frintová vyhrála závod Světového poháru v Karlových Varech. Česká reprezentantka vylepšila loňské stříbro z lázeňského města. více

Karlovy Vary přivítají triatlonová esa z celého světa.

Karlovy Vary přivítají triatlonová esa z celého světa

Pozornost triatlonových fanoušků z celé planety nyní směřuje do Karlových Varů, kde se v neděli konat závod Světového poháru. V lázeňském centru se představí... více