30.09.2017 20:45

Ondřej Synek.

Dlouhá série
Bez medaile? Není to tragédie, zhodnotil Synek

Dlouhá série medailových úspěchů skifaře Ondřeje Synka na vrcholných akcích skončila na mistrovství světa v Ottensheimu. Šestatřicetiletý veslař poprvé od roku... více

Česká kanoistka Tereza Fišerová.

Světový pohár
Slalomáři vezou z Německa kompletní sbírku, kajakář Přindiš zlato

Aktualizováno 01.09. 14:05Čeští vodní slalomáři týden před pražským vyvrcholením seriálu Světového poháru vybojovali ve čtvrtém dílu v Markkleebergu kompletní medailovou sbírku.... více

Český deblkajak Josef Dostál (vlevo) a Radek Šlouf.

Deblkajak i Fuksa pojedou na olympiádu, čtyřkajak ne

Aktualizováno 25.08. 13:46Kanoista Martin Fuksa na mistrovství světa v Szegedu neobhájil stříbrnou medaili na kilometrové trati. Ve finále obsadil páté místo, které jako poslední... více

Kajakář Josef Dostál.

Úspěšný kajakář
Dostál: Podmínky mi svědčily, jsem rád, že to dopadlo

Kajakář Josef Dostál po zisku stříbra na mistrovství světa uznal, že na Maďara Bálinta Kopasze neměl. Druhé místo a postup na olympijské hry ho ale potěšily.... více