15.08.2010 17:18

Kanoista Jiří Prskavec s bronzovou medailí z mistrovství Evropy

Mistrovství Evropy
"Hustý, těším se na video!" Prskavec má bronz z neoblíbené trati

Kajakář Jiří Prskavec individuálním bronzem na mistrovství Evropy zlomil prokletí neoblíbené tratě ve slovinském Tacenu. Úřadující mistr světa ve vodním... více

Vodní slalomář Jiří Prskavec.

Vodní slalom
Kajakáři lovili medaile. Prskavec a deblkanoisté bronz, Fišerová stříbro

Aktualizováno 03.06. 16:50Kajakář Jiří Prskavec na čtvrtý titul mistra Evropy nedosáhl, na šampionátu v Tacenu získal bronz. Českého vodního slalomáře předčili dva Poláci: vítězný... více

Vodní slalomářka Štěpánka Hilgertová.

Slalomářské ME
Voda nikam nejede, ale to je Tacen, posteskla si neúspěšná Hilgertová

Takhle špatný závodní den, jako byl ten páteční na mistrovství Evropy, velezkušená kajakářka Štěpánka Hilgertová skoro ani nepamatuje. Na slalomářském kanále... více

Vodní slalomář Vít Přindiš (ilustrační foto).

Třetí medaile! Kajakáři vybojovali na ME zlato v závodě hlídek

Aktualizováno 02.06. 18:07Tři cenné kovy získali čeští vodní slalomáři v úvodním dnu finálových soutěží na mistrovství Evropy v Tacenu v závodech hlídek. Nejcennější medaili vybojovali... více