26.09.2017 05:00

Jiří Prskavec během SP v Krakově.

Vodní slalom
Kajakář Prskavec získal bronz na Světovém poháru v Krakově

Aktualizováno 01.07. 13:54Kajakář Jiří Prskavec vybojoval bronz na Světovém poháru vodních slalomářů v Krakově. Porazili ho stejně jako před dvěma lety na olympijských hrách v Riu de... více

Jáně třetím místem výrazně vylepšil desátou pozici z úvodního závodu SP.

Kanoista Jáně získal na SP v Krakově bronz

Aktualizováno 30.06. 17:00Kanoista Michal Jáně vybojoval na Světovém poháru ve vodním slalomu v Krakově třetí místo. Ve finále druhého letošního závodu nestačil jen na vítězného Brita... více

Josef Dostál se vrací do čtyřkajaku.

Rychlostní kanoistika
Důležitá posila. Dostál se pro MS vrátí do čtyřkajaku

Kajakář Josef Dostál se kvůli srpnovému mistrovství světa v Portugalsku vrací do elitního českého čtyřkajaku, se kterým získal dva olympijské bronzy.... více

Vítězové letošního ročníku Primátorek.

Primátorky
Nic jsme nepodcenili, Dukla nemá konkurenci, chválil Helešic

Původní zpráva Dominance veslařů pražské Dukly na Primátorkách pokračuje i po letošním ročníku, který Pražané znovu s velkým přehledem vyhráli. Stalo se tak již po... více