Fury před klíčovým zápasem mění trenéra. Prý zůstanou přáteli

Sport
16. 12. 2019 10:13
Boxer Tyson Fury s dnes již bývalým koučem.
Boxer Tyson Fury s dnes již bývalým koučem.

Dva měsíce před odvetou s úřadujícím mistrem světa Američanem Deontayem Wilderem se britský boxer Tyson Fury rozešel s trenérem. Po dvou letech ukončil spolupráci s Benem Davisonem, o čemž kouč informoval na sociálních sítích.

"Tyson i já jsme se museli rozhodovat o naší kariéře, což mělo za následek ukončení našeho pracovního vztahu. Zůstaneme přáteli," napsal Davison na twitteru.

Fury a Wilder by se měli utkat 22. února v Las Vegas. Wilder je šampionem organizace WBC, ze 42 soubojů v profesionálním ringu vyhrál 41 a remizoval právě s Furym. Ten zatím přemožitele také nenašel, v polovině září v generálce na odvetu udolal na body Švéda Otto Wallina.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Klára Poláčková (Kolouchová)

Proč zemřela horolezkyně Kolouchová? Pád ano, výbuch ne

Sport
4. 7. 2025
ilustrační foto

Byla první Češka na Mount Everestu. Teď umřela na Parbatu, vybuchla láhev

Sport
3. 7. 2025
Diogo Jota (uprostřed) při zápase Česko - Portugalsko, utkání 5. kola skupiny A2 fotbalové Ligy národů, 24. září 2022

Zemřel útočník Jota z Liverpoolu i s bratrem. Praskla jim pneumatika

Sport
3. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ