Golfistka Spilková skončila ve Williamsburgu v poli poražených

Sport
25. 5. 2019 11:30
Golfistka Spilková skončila ve Williamsburgu v poli poražených.
Golfistka Spilková skončila ve Williamsburgu v poli poražených.

Série úspěšných výsledků Kláry Spilkové na LPGA Tour skončila po třech turnajích na Pure Silk Championship. Česká golfistka ve Williamsburgu je po druhém kole hluboko v poli poražených a popáté ve své premiérové sezoně na tour neprošla cutem.

Čtyřiadvacetileté Spilkové se ve Virginii nevydařil už začátek. První kolo na hřišti s parem 71 obešla na 75 ran a v pátek se ještě o dva údery zhoršila. Česká olympionička zahrála v druhém kole jedno birdie, ale tři bogey a dvě double bogey.

S výsledkem 10 nad par byla Spilková klasifikována na 137. místě ze 144 golfistek, jež ve čtvrtek do turnaje vstoupily. Po třech podnicích LPGA Tour tak Spilková neprošla cutem, jejím nejlepším výsledkem z úspěšného období bylo 32. místo na Havaji.

O vedení se ve Williamsburgu dělí Američanky Jennifer Songová, Jacqui Concolinová a Angličanka Bronte Lawová se skóre -9.

Autor: ČTK Foto: ČTK , ZUMA/Glenn Yoza

Další čtení

 Zleva nový španělský trenér české fotbalové reprezentace Santi Denia a jeho asistent Pablo Amo na mimořádné tiskové konferenci Fotbalové asociace ČR

Historický milník pro český fotbal: Reprezentaci poprvé v historii povede cizinec, španělský trenér Santi Denia

Sport
31. 7. 2026
ilustrační obrázek

Vzpoura proti FIFA pokračuje: Po UEFA a CONCACAF se staví na odpor i Asie

Sport
31. 7. 2026
Utkání 2. kola nadstavby první fotbalové ligy: SK Slavia Praha - AC Sparta Praha, 9. května 2026

Ministerstvo vnitra zastavilo řízení se Slavií, tresty od LFA a opatření klubu považuje za dostatečné

Sport
30. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ