Házenkářky se rozloučily s kvalifikací ME výhrou nad Ukrajinou

Skokanský můstek v Harrachově během poslední zimy.

Problém pro skokany. Zavřeli můstky v Harrachově, kde trénovali

Kvůli havarijnímu stavu musel být zastaven provoz harrachovských skokanských můstků sloužících jako tréninkové centrum. Podle odborného posudku je pro... více

Házená
Házenkářský titul získala po výhře nad Plzní Karviná

Házenkáři Karviné po osmi letech vyhráli extraligu. Ve čtvrtém finále zvítězili v Plzni 30:29 a celou sérii ovládli poměrem 3:1 na zápasy. Slezané prakticky... více

Fuksa uspěl i na pětistovce.

Kanoistika
Skvělý víkend! Po kilometru uspěl Fuksa i na pětistovce

Aktualizováno 20.05. 14:04Kanoista Martin Fuksa vyhrál v úvodním dílu Světového poháru v Szegedu po sobotním kilometru také závod na trati 500 metrů. Pětadvacetiletý český reprezentant... více

Trenér Mostu Peter Dávid. (ilustrační foto)

Házená
Házenkářky Mostu slaví šestý titul v řadě, ve finále porazily Slavii

Aktualizováno 19.05. 20:09Házenkářky Mostu jsou pošesté za sebou českými mistryněmi. Baník dnes zpečetil zisk titulu domácím vítězstvím 28:24 v druhém finále se Slavií. V úvodním duelu... více