Autor: - adk -

Kajakář Jiří Prskavec.

Vodní slalom
Další medaile. Kajakář Prskavec si v Augsburgu dojel pro stříbro

Kajakář Jiří Prskavec získal stříbro v Augsburgu a v sezoně Světového poháru vodních slalomářů vybojoval druhou medaili. Na vítězného Slovince Petera Kauzera,... více

Kajakářka Barbora Valíková skončila ve finále osmá.

Na Světovém poháru v Německu dopadla nejlépe Kudějová

Aktualizováno 07.07. 19:18Kajakářka Kateřina Kudějová skončila na Světovém poháru ve vodním slalomu v Augsburgu sedmá, Barbora Valíková za ní byla ve finále osmá. Kanoista Lukáš Rohan... více

Jiří Prskavec během SP v Krakově.

Kajakář Prskavec získal bronz na Světovém poháru v Krakově

Aktualizováno 01.07. 13:54Kajakář Jiří Prskavec vybojoval bronz na Světovém poháru vodních slalomářů v Krakově. Porazili ho stejně jako před dvěma lety na olympijských hrách v Riu de... více

Jáně třetím místem výrazně vylepšil desátou pozici z úvodního závodu SP.

Kanoista Jáně získal na SP v Krakově bronz

Aktualizováno 30.06. 17:00Kanoista Michal Jáně vybojoval na Světovém poháru ve vodním slalomu v Krakově třetí místo. Ve finále druhého letošního závodu nestačil jen na vítězného Brita... více