Jako po srážce s autem. Hermans je se zlomeninami v nemocnici

Sport
1. 8. 2017 12:03
Belgičan Hermans utrpěl ošklivý pád v závodě Kolem Polska.
Belgičan Hermans utrpěl ošklivý pád v závodě Kolem Polska.

Belgický cyklista Ben Hermans utrpěl v pondělní třetí etapě závodu Kolem Polska četná zranění a musel být převezen do nemocnice, kde zůstal na pozorování. Jedenatřicetiletý jezdec stáje BMC si po pádu ve sjezdu zlomil hrudní kost, zápěstí, palec na noze a tři zuby, kromě toho utrpěl i otřes mozku a pohmožděniny obličeje.

Podle týmového lékaře Hermans, který po pádu na chvíli ztratil vědomí, nebude muset podstoupit operaci. Vítěze letošního závodu Kolem Ománu i tak čeká nejméně čtyř až šestitýdenní pauza.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Luc Claessen

Další čtení

Útočník Patrik Schick (na snímku z 26. března 2026) po vyřazení českých fotbalistů na MS už po skupině ukončil reprezentační kariéru. Rozhodnutí zvažoval již delší dobu.

Útočník Schick po vyřazení českých fotbalistů z MS ukončil reprezentační kariéru

Sport
25. 6. 2026
Trenér české reprezentace Miroslav Koubek během fotbalového zápasu skupiny A mistrovství světa mezi Českem a Mexikem

Koubek po krachu na šampionátu: Výkony nebyly dobré, ale hodlám pokračovat

Sport
Aktualizováno: 25. 6. 2026 07:40
Ladislav Krejčí reaguje po fotbalovém utkání skupiny A mistrovství světa mezi Českem a Mexikem

Krutý konec na Aztéckém stadionu: Čeští fotbalisté prohráli s Mexikem a balí kufry

Sport
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ