Jícha si po operaci kolena letos už nezahraje

19.11.2016 13:57

Házená
Házenkářský titul získala po výhře nad Plzní Karviná

Házenkáři Karviné po osmi letech vyhráli extraligu. Ve čtvrtém finále zvítězili v Plzni 30:29 a celou sérii ovládli poměrem 3:1 na zápasy. Slezané prakticky... více

Fuksa uspěl i na pětistovce.

Kanoistika
Skvělý víkend! Po kilometru uspěl Fuksa i na pětistovce

Aktualizováno 20.05. 14:04Kanoista Martin Fuksa vyhrál v úvodním dílu Světového poháru v Szegedu po sobotním kilometru také závod na trati 500 metrů. Pětadvacetiletý český reprezentant... více

Trenér Mostu Peter Dávid. (ilustrační foto)

Házená
Házenkářky Mostu slaví šestý titul v řadě, ve finále porazily Slavii

Aktualizováno 19.05. 20:09Házenkářky Mostu jsou pošesté za sebou českými mistryněmi. Baník dnes zpečetil zisk titulu domácím vítězstvím 28:24 v druhém finále se Slavií. V úvodním duelu... více

Jakub Kornfeil si dojel pro životní výsledek v kvalifikaci.

Silniční motocykly
Kornfeil si v kvalifikaci VC Francie dojel pro životní druhé místo

Jakub Kornfeil obsadil v kvalifikaci Velké ceny Francie silničních motocyklů druhé místo, které je jeho nejlepším výsledkem v životě. V závodech Moto3 předtím... více