Judista Petřikov před MS: Bylo by dobré končit titulem, na vrcholu

20.09.2018 18:04

Český judista Lukáš Krpálek má další zlato.

Velký úspěch
Krpálek triumfoval v Cancúnu a má do sbírky další zlato

Judista Lukáš Krpálek triumfoval na Grand Prix v Cancúnu a připsal si už osmnáctou zlatou medaili v seniorských kategoriích na mezinárodních turnajích. Zároveň... více

Český judista David Pulkrábek získal bronzovou medaili na Grand Prix v mexickém Cancúnu (ilustrační foto).

Judo
Pulkrábek oplatil favoritovi prohru, v Mexiku bere bronz

Judista David Pulkrábek získal bronzovou medaili na Grand Prix v mexickém Cancúnu. Ve váze do 60 kilogramů prohrál jen v semifinále, v boji o bronz pak porazil... více

Lukáš Krpálek cítí křivdu.

Český judista
Naštvaný Krpálek: Vyhrávat se má poctivě, ne díky politice

Když rozhodčí vyhlásili bronzovým medailistou na mistrovství světa v Baku jeho protivníka Dúrenbajara Ulzíbajara z Mongolska, český judista Lukáš Krpálek se... více

Lukáš Krpálek skončil na mistrovství světa bez medaile.

Mistrovství světa
Krpálek skončil bez medaile, sporně prohrál souboj o bronz

Aktualizováno 26.09. 17:34Judista Lukáš Krpálek na mistrovství světa v Baku medaili nezískal. V duelu o třetí místo v nejtěžší váhové kategorii prohrál v prodloužení s Dúrenbajarem... více