Kazící Woods po dobrém začátku zase v průměru

Sport
28. 8. 2010 09:19
Tiger Woods.
Tiger Woods.

Americký golfista Tiger Woods nezopakoval ve druhém kole turnaje The Barclays v Paramusu výkon z úvodního dne, zahrál dvě rány nad par a klesl z děleného prvního na čtrnácté místo. V čele se usadil Jason Day z Austrálie.

Zatímco ve čtvrtek zahrál Woods v úvodním turnaji play off PGA Tour skvělých 65 ran, v pátek světová jednička skončila s bilancí 73 úderů. "Trefoval jsem míček stejně dobře, ale špatně jsem putoval. Celé kolo jsem nedokázal odhadnout na greenech správnou rychlost," řekl.

Celkově má Woods v polovině turnaje na hřišti Ridgewood Country Clubu čtyři rány pod par a o čtyři zaostává za vedoucím Dayem.

Woods nejspíš opět uhájí post světové jedničky, neboť druhý hráč světa Phil Mickelson neprošel cutem. Skončil i český rodák s německým pasem Alex Čejka, v pořadí FedEx Cupu klesne na 105. místo a play off pro něj skončilo. Na dalším turnaji v Bostonu bude hrát jen stovka nejlepších.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Folarin Balogun

Historický precedens: FIFA zrušila trest útočníkovi USA po intervenci amerického prezidenta

Sport
6. 7. 2026
Angličan Harry Kane slaví po vstřelení třetího gólu svého týmu z penalty během zápasu osmifinále mistrovství světa ve fotbale mezi Mexikem a Anglií

Drama na Aztéckém stadionu: Anglie v deseti udolala Mexiko 3:2

Sport
6. 7. 2026
Norský hráč Erling Haaland a norský brankář Oerjan Nyland oslavují po fotbalovém utkání osmifinále mistrovství světa mezi Brazílií a Norskem

Haalandův galavečer: Dvěma góly srazil Brazílii a přiblížil Norsko snu

Sport
6. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ