21.06.2019 21:02

Ilustrační foto.

Plavání
Čejka je juniorský šampion, vytvořil seniorský rekord

Aktualizováno 23.08. 19:53Jan Čejka získal jako první český plavec v historii zlato na juniorském mistrovství světa. V Budapešti vyhrál finále na 50 metrů znak v novém českém seniorském... více

Český plavec Jan Micka.

Český plavec
Kraulař Micka skončil na MS na 1500 m desátý

Český plavec Jan Micka obsadil na mistrovství světa v korejském Kwangdžu v rozplavbách na 1500 m volný způsob desáté místo v čase 14:59,05 a do nedělního... více

Maďarský plavec Kristóf Milák.

MS v Koreji
Kubová skončila desátá, Milák vzal Phelpsovi rekord

Znakařce Simoně Kubové finále na mistrovství světa v Koreji znovu uniklo, na neolympijské padesátce skončila v semifinále desátá. Ve srovnání s dopolední... více

Michal Navrátil si stříbro tentokrát nevyskákal, skončil pod stupni vítězů.

Extrémní skoky
Český "Superman" Navrátil na medaili nedoskočil

Michal Navrátil na mistrovství světa neobhájil stříbro v extrémních skocích do vody. Český reprezentant na šampionátu v Koreji obsadil čtvrtou příčku s... více