Horská kola
Kulhavý měl defekt, v závodě dvojic se Švýcarem ztratili

23.03.2017 14:01

Jaroslav Kulhavý prvně startoval na elektrokole a dojel si pro páté místo na mistrovství světa v Kanadě.

Biker
Kulhavý o závodu na elektrokole: Nevěděl jsem, co čekat

Dvojnásobný olympijský medailista v cross country horských kol Jaroslav Kulhavý patřil mezi hlavní hvězdy středečního závodu elektrokol na mistrovství světa v... více

Olympijský vítěz
Kulhavý: Pomalu se vracím, musím dál tvrdě makat

Až čtvrtou desítku ve výsledkové listině mistrovství Evropy horských kol v Brně načal olympijský vítěz z Londýna 2012 Jaroslav Kulhavý. I přesto v něm... více

Ondřej Cink byl v cíli ze svého výkonu hodně rozčarován.

ME bikerů
Zklamaný Cink: Chtěl jsem medaili. Výkon ho zklamal

Ondřej Cink byl hlavním medailovým želízkem reprezentačního týmu bikerů na mistrovství Evropy v Brně. Jeho zpočátku slibně vypadající útok na cenný kov zmařil... více

Matěj Průdek si dojel na evropském šampionátu pro osmnácté místo.

Mistrovství Evropy
Biker Cink v Brně na medaili nedosáhl, vyhrál Van der Poel

Aktualizováno 28.07. 14:33Český biker Ondřej Cink dojel na mistrovství Evropy horských kol v Brně v olympijské disciplíně cross country dvanáctý. S velkým náskokem zvítězil velký... více