Kulhavý: Sagan mezi námi nemá na olympiádě šanci

08.06.2016 05:45

Cyklistka Kateřina Nash.

Cyklokros
Nash si v Dánsku dojela pro šesté místo, junior Kopecký triumfoval

Kateřina Nash dojela šestá na Světovém poháru v cyklokrosu v dánském Bogense. Závod juniorů vyhrál Tomáš Kopecký a vylepšil třetí místo, které obsadil před... více

Tomáš Mertl při jednom ze závodů (ilustrační foto).

Cyklokros v Táboře
Junioři Kopecký a Nosková získali medaile, Havlíková i Boroš v desítce

Aktualizováno 05.11. 16:30Junior Tomáš Kopecký si v úvodním závodě mistrovství Evropy v cyklokrosu v Táboře dojel pro stříbro. Ve finiši ho porazil pouze Švýcar Loris Rouiller, pro... více

Tomáš Paprstka.

Cyklokros
Tomáš Paprstka zvítězil i v Holých Vrších. Vyhrál potřetí v řadě

Tomáš Paprstka vyhrál čtvrtý díl cyklokrosového Toi Toi Cupu v Holých Vrších a připsal si třetí pohárové vítězství za sebou. Dokonce čtvrtý závod v řadě... více

Philipp Walsleben ovládl první závod.

Cyklokrosový pohár
První závod ve Slaném ovládl Němec Walsleben. Paprstka dojel čtvrtý

První závod Českého poháru v cyklokrosu ve Slaném vyhrál Němec Philipp Walsleben o pět sekund před Adamem Ťoupalíkem. Trojnásobný úspěch belgické stáje... více