"Maki" začala s Hermannovou úspěšně, vyhrály první turnaj

Sport
8. 8. 2015 20:22
Markéta Sluková v době, kdy oznamovala konec s "Kiki".
Markéta Sluková v době, kdy oznamovala konec s "Kiki".

První start nově složené beachvolejbalové dvojice Markéta Sluková, Barbora Hermannová skončil vítězstvím. Na turnaji ve Wolfurtu, který je součástí rakouské pohárové série, neztratily české hráčky v pěti zápasech ani set. Ve finále zdolaly domácí pár Anja Dörflerová, Julia Radlová.

Sluková se uprostřed sezony kvůli herní krizi rozešla s dlouholetou spoluhráčkou Kristýnou Kolocovou. Spolu byly páté na olympiádě v Londýně a loni vyhrály dva turnaje Světového okruhu. Novou partnerkou Kolocové bude Hana Skalníková, první turnaj odehrají příští víkend na Superpoháru v Praze.

Autor: ČTK Foto: ČTK , ČTK/Vondrouš Roman

Další čtení

Henriette Jaegerová z Norska protíná cílovou čáru a vyhrává závod žen na 400 metrů před druhou Lurdes Glorií Manuelovou z České republiky

Manuel prorazila hranici 50 sekund. Zařadila se po bok Kratochvílové a Kocembové

Sport
5. 6. 2026
Bývalý fotbalový reprezentant Karel Poborský pózuje na předpremiéře dokumentárního filmu Stříbrná cesta o cestě české fotbalové reprezentace do finále mistrovství Evropy v roce 1996.

Stříbrná cesta popisuje největší úspěch v historii samostatného českého fotbalu

Sport
4. 6. 2026
ilustrační obrázek

Korea porazila Salvador 1:0. Trenér: Salvador hraje podobným stylem jako Česko

Sport
4. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ