Na golfovém <span>Czech Open</span> budou hrát i Fischer s Clarkem

Sport
6. 8. 2010 15:37
Ross Fisher na Irish Open.
Ross Fisher na Irish Open.

Ross Fisher na Irish Open.O další dvě zvučná jména se rozšířila startovní listina golfového Czech Open, který se bude hrát 19. až 22. srpna na hřišti Prosper Golf Resortu Čeladná. Organizátoři podepsali smlouvu s jedním z nejlepších hráčů Evropy a nedávným vítězem Irish Open Angličanem Rossem Fisherem. Spolu s ním se přihlásil i vynikající severoirský hráč Darren Clarke.

Fisher patří v současnosti k nejlépe hrajícím profesionálům na evropském okruhu PGA, svoji kvalitu potvrdil před týdnem na Irish Open především ve druhém kole, kde zahrál skvělých 61 ran. Celkově zvítězil o dvě rány před Padraigem Harringtonem a získal své čtvrté vítězství na evropské profesionální sérii.

Ozdobou turnaje bude i Clarke, asistent kapitána Colina Montgomerieho pro nadcházející Ryder Cup. Promotér turnaje dále jedná o účasti irského dua Harrington a Graeme McDowell.

Foto: www.profimedia.cz

Autor: ČTK

Další čtení

Matúš Malý, SK Sigma Olomouc

Hanáci po 33 letech slaví Evropu, kouč brzdí nadšení

Sport
27. 2. 2026
Kasper Hogh z Glimtu, vlevo, soupeří o míč s Alessandrem Bastonim z Interu Milán

Norský zázrak pokračuje. Po City a Atléticu padl i Inter

Sport
25. 2. 2026
paralympiáda Pchjongčchang 2018, Anna Pešková, Michaela Hubačová

Češi míří na paralympiádu v rekordním počtu. Ukončí 16leté čekání na medaili?

Sport
Aktualizováno: 24. 2. 2026 16:16

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ