Nash jde do boje. Chce medaili, pak odjede lyžovat

28.01.2017 09:15

Mathieu van der Poel z Nizozemska.

Cyklokros
Fenomén van der Poel. Trať v Táboře mi sedí, přiznal

I svůj sedmý cyklokrosový start v Táboře proměnil Nizozemec Mathieu van der Poel ve vítězství. Při své premiéře v této sezoně Světového poháru přitom musel... více

Česká cyklokrosařka a vedoucí žena průběžného pořadí světového poháru v cyklokrosu Kateřina Nash.

Světový pohár
V Táboře kraloval favorit van der Poel, Nash se nedařilo

Aktualizováno 16.11. 16:14Závod Světového poháru cyklokrosařů v Táboře vyhrál favorizovaný Nizozemec Mathieu van der Poel. Nejlepší z Čechů Michael Boroš dojel dvaadvacátý, hned za ním... více

Nash na bednu nedosáhla, přesto dál drží vedení.

Cyklokros
Nash na bednu nedosáhla, přesto dál drží vedení

Cyklokrosařka Kateřina Nash v třetím závodu sezony v Bernu poprvé chyběla na stupních vítězů, ale díky sedmému místu se udržela v čele hodnocení Světového... více

Cyklokrosařka Kateřina Nash.

Český úspěch
Nash se po triumfu ve Waterloo dostala do čela cyklokrosového SP

Kateřina Nash vyhrála v americkém Waterloo druhý závod Světového poháru v cyklokrosu a týden po stříbru z Iowa City se dostala do čela seriálu. Na bahnité... více